Nejak si sa zavzdušnil, ty vlastizradný Slovak, riafiaci a obdivujúci heslo, kto nekradne, ten okráda seba a svoju rofdina a neukradnem ja ukradne iný
.Večná hanba a opovrnutie takým farizejom a koristníkom ako je tvoja názorová skupina.
Nejak si sa zavzdušnil, ty vlastizradný Slovak, riafiaci a obdivujúci heslo, kto nekradne, ten okráda seba a svoju rofdina a neukradnem ja ukradne iný
.Večná hanba a opovrnutie takým farizejom a koristníkom ako je tvoja názorová skupina.
Očúvaj ty 10 pohlaví, predtým stemali Zemanových kaviarenských povaľačov, potom 5g bieleho a teraz pohlavia. Tak ako opovrhujem vladnucim populistom a boľševikom, rovnako opovrhujem gender ideológiou. Mne vadí le znužívanie štátneho rozpočtu a EU fondov.
Vládnuť si vladnite, opovrhujem vašou vladou psychopatických kleptomanov. Šuchať nohami si šúchaj sám. Mam plné demokratické právo tvojou vladou opovrhovať, kritizovať ju zosmiešňovať odsudzovať. A ty s tým nič nespravíš.
Pripomínaj sľuby ficovi a tryskáčovej. Už klesli ceny potravín, už klesli ceny PHM, už sme vypovedali zmluvu z USA, už sme zrušili vývoz zbraní na UA. To sú otázky pre teba voliča koalície.
Neklam v priamom prenose som to od neho počul, nie priamu formuláciu, Zem je plochá, ale otázkou či už videl spoludiskutujúci zem z vesmíru....atd.
S tými volebnými nakladačkami by som sa moc nechválil. V NRSR je tvoja opovrnutiahodná vláda psychopatických kleptomanov len vďaka 4 prekrúžkovancom z iných strán. Dokedy vám to vydrží, nie ani srnka v lese. Náhlik tryskáčová sa preklamala za rezidenta a kade chodí hanbu robí. Farizej tatáraj prvej triedy. Európske voľby sú pre smerohlas katastrofa, strana nie je nikdy zaradená. takže max. dvoje voľby a šúchanie nohami to ste zastavili len vďaka Cintulovi, môžete mu postaviť pamätník.
Ano občania Slovenska si demokraticky zvolili vládu, ktorou ale my čo sme ju nevoli máme demokratické právu ju trvale kritizovať, opovrhovať ňou a posmievať sa jej a zosmiešňovať ju, lebo je to len Vaša vláda oodporných psychopatických kleptomanov, ktorá tu vládne len a len vďaka štyrom prekrúžkovancom za SNS. Štyria poslanci naviac to je tá vaša slávna demokratická väčšina. Dokedy súdruh, dokedy vám to vydrží?
Veď preto si volil Smerohlas že sa tasali, že ani náboj na ukrajinu, ale cez súkromné firmy samohybné delá zuzana to ti nevadí, prašivec.
Súdruh tvoja výrečnosť a logika príspevkov ťa stavia do zóny obvyteľstva v zone výrazne zníženého intelektu s prejavmi nadšenia pre totalitné režimy t.j. psychologická manipulácie zo strany tvojich idolov.
A aké sú to národnoštátne záujmy Slovenska v tvojom chápaní? Nie náhodov rektálny alpinizmus vládcou kremľa. eU ktorá na Slovensku zabezpečila aký taký dostatok a životnú úroveň tou opovrhuješ a velebíš kremeľský režim, ktorý poškodil Slovensko na 4 generácie.
Aký je ten Fico geniálny politický manipulátor. Vyvolal strach u svojich voličov, že buď nebudú ropné produkty, alebo mimoriadne vzrastie ich cena. Oboje je samozrejme lož, ako sme už mali dávno pomrznúť predchádzajúce roky. Zároven že sa falošne postavil do roly obchodníka sukromnej firmy MOL utvrdzuje odpor svojich voličov vo ukrajine a posilňuje sympatie k Rusku. VOličov vôbec nezaujíma to čo sa ich konkrétne dotýka, ale problémy ktoré s ich osobným životom nejako nesúvisia.
Ty si bol prvý proti pomoci ukrajine a rovnako si sa vysmieval zbierke v ČR na muníciu. Takže táto tvoja odporná a opovrhnutiahodná vláda psychopatických kleptomanov, nech si robí čo len chce, veď tebe sa revanšizmus, lži, podvody a táranie mimoriadne páči.
Zatiaľ sa to voličom smeru všetko mimoriadne páči, ani preferencie neklesajú, ale príde čas nanúteného šetrenia ktorý sa dotkne všetkých t.j. prídu reálne dopadny nie populistické prepúšťanie a rušenie, ktoré nemá reálny dopad na životnú úroveň. Takže klepnú aj tebe po ekonomických prstoch a potom to príde, začne plač a nadávanie koaličných voličov.
Myslím, že problémy máš hlavne ty, lebo píšeš:" Vybrali si radu, a ty môžeš akurát šúchať nožičkami" čo je obyčajná arogantná veta plná pýchy a povýšenectva. O čo je lepšia ako veta o opiciach a dezolátoch, ktorá takým ako vy mimoriadne vadila. Aká je reálna životnosť takejto rady? Do najbližších volieb a potom pojdeme do opačného extrému určite aj potom bude rovnako nadšený. Z televízie pre voličov koalície, opozície aj nevoličov sa stáva televízia koaličná, čo by mi nevadilo, ale vadí mi že na to svojim podielom daní prispievajú všetci platiči daní t.j. nielen koaliční ale aj opoziční aj nevoliči.
Takže "poriadok" s Čurilovcami o vám zvyšuje osobnú ekonomickú úroveň, pohodu v rodinnom a partnerskom vzťahu, kulturne a spoločenské vyžitie, zlešuje zdravotnú starostlivosť a vašu životnú pohodu? Ste zázračný človek, ktoré mu stačí len revanšizmus.
A odkedy sú maliari, baníci a SBS-kári progresívny. Donedávna ste označovali posmešne ľudí s iným názorom kaviarenskí povaľači, potom ste mali v repertuári 5g bieleho a teraz sú aj proletári progresívny. Pritom aj vy aj progresívci sú ľavičiari, vy ste buď gardista, alebo komunista a progresívci sú rodoví (genderoví ) ľavičiari.
Jednoducho, keď sú tam vami volení, poslanci a vláda, zrazu je všetko v poriadku, cítite sa bezpečne a ste ochotní strpieť čokoľvek. Pred voľbami má zlacnieť, nezlacní, vám to nevadí, majú sa vypovedať americké základne nevypovedajú sa vám to nevadí...takto môžem pokračovať
A čo si čakal, že opozícia vás bude na rukách nosiť a vychvaľovať, takých psychopatických kleptomanov?
Zdravý sedliacky rozum? Sedliakov vyvlastnili a znárodnilisoudruzi z KSS/KSČ. Už od roku 1955 nejestvujú, lebo kolektivizácia. Slováci sú len družstevníci, takže aj ty použývaš zdravý družstevný rozum a to je veľmi vážne, lebo družstevníci za socializmu neboli schopní ani zemiaky zobrať z poľa. Deti od 2. do 9 ročníka ZDŠ t.j. 7-15 ročné chodili 2-4 týždne zbierať za traktorom zemiaky (detská otrocká práca) a samozrejme učňovky, priemyslovky, gymnázia a všetky vysoké školy, prípadne armáda nebránila bývalú socialistickú vlasť, ale zbierala krumple. Takže takto v praxi vyzerá tvoj družstevný (nie sedliacky, tých ste pozabíjali a donútili vysťahovať sa) rozum. V skratke robotnícko-roľnícka proletárska paskuda, čo škodíodkedy musí cjdiť do roboty, možes voliť a poberať sociálne dávky.
Asi si nikdy nebol v socialistickom zdroji, alebo jednote, čo bola kvalita 3-4 triedy a súčasne si nebol v Lidli, alebo kauflande v Nemecu. Rozdiel medzi ich potravinami a našimi je jedine v regionálnych potravinách. Halušky nepredávajú, ani naše salámy
Zelenina rovnaká ako aj mäso a ryby.
Odporúčame