Rusko nedokáže vyhrať vojnu, Moskva si to uvedomuje, šokoval ruský propagandista
Zdravý sedliacky rozum? Sedliakov vyvlastnili a znárodnilisoudruzi z KSS/KSČ. Už od roku 1955 nejestvujú, lebo kolektivizácia. Slováci sú len družstevníci, takže aj ty použývaš zdravý družstevný rozum a to je veľmi vážne, lebo družstevníci za socializmu neboli schopní ani zemiaky zobrať z poľa. Deti od 2. do 9 ročníka ZDŠ t.j. 7-15 ročné chodili 2-4 týždne zbierať za traktorom zemiaky (detská otrocká práca) a samozrejme učňovky, priemyslovky, gymnázia a všetky vysoké školy, prípadne armáda nebránila bývalú socialistickú vlasť, ale zbierala krumple. Takže takto v praxi vyzerá tvoj družstevný (nie sedliacky, tých ste pozabíjali a donútili vysťahovať sa) rozum. V skratke robotnícko-roľnícka proletárska paskuda, čo škodíodkedy musí cjdiť do roboty, možes voliť a poberať sociálne dávky.