Mnohopohlavní blázni tu sú, ale je ich od 4 do 10%. Ich vplyv na politiky USA a EU začína upadať, je to myšlienka proti prírode a abslútna sloboda je rovnako neudržateľná. Vystupovať preto z ekonomického spolku EU, nie je dobrý nápad. Hlavnou príčinou na Slovensku je nezdravá a nereálna snaha Fica počas jeho vlád 2006-2016 isť do akéhosi jadra EU a Ficom podpísanej Lisabonskej zmluvy, ktorou sme ako národ prišli o veľké občianske aj národné práva. Dúfam že nové zoskupenie poslancov po voľbách do EU zmení, alebo podpíše novú zmluvu a nahradí LIsabonskú a upustí od federalizácie EU.

