Aj Rusom sa rúcala línia pred Moskou a nakoniec hnali nemca z krajiny svinským krokom, ale ty to vnímaš ako hokojový zápas a fandíš rusku.
Aj Rusom sa rúcala línia pred Moskou a nakoniec hnali nemca z krajiny svinským krokom, ale ty to vnímaš ako hokojový zápas a fandíš rusku.
Tu nie je trolie hniezdo, ale komunisti a gardisti v jednom šíku, nenávisti a rovnostárstva.
Národ nie sú len nánavistní a závistliví proletári, bývalí komunisti a gardisti, ale asi je to úplne zbytočné písať. Nech si schvália čo len chcú, aspoň za tri a pol roka im bude ťažko sa počúvať akí boli gauneri a darebáci.
Presťahuje súdnu radu do Nitrianskeho hotela Zlatý kľúčik k šéfovi najvyššiemu Bodorovi, kde budú rozhodujúce rokovania a formálne v Bratislave. Všetci mafiáni a zločinci si konečne vydýchnu a možu sa ďalej utvrdzovať vo svojom presvedčení, že boli politicky prenasledovaní, (nie za názory ale za zdefraudované peniaze. )
Matica Slovenská to je spolok proruských vlastizradcov, Odborár Kotian to je čo kovaný a kalený komunista, rovnako Visolajský.....atd.
Len meňte, veselo ďalej čo vlastne čakať od voličov vlády psychopatických kleptomanov, len to má taký problém že vaše pijavice budú tiež vymenená za normálnych ľudí nie podorovateľov a ukrývačov zlodejov a podvodníkov.
To je úplne jedno s kým sa bratali/nebratali, aj tak klameš, čo veta to lož.
Ty si si prevrzal mozog reaguje len červenú hviezdu, kosák a pesničku kalinka a samozrejme nikdy nekončiaci prísun samohonky.
Najskôr vám mali moslimskí migranti znásilňovať vaše ženy a deti, potom vás šukaj chránil s výsledkom nula a ty nemáš problém napísať :"Kde bolo uplatňované medzinárodné právo pri napadnutí Iraku a Afganistanu " Buď si duševne chorý, alebo si pred písaním tohoto príspevku padol na hlavu a máš ťažký otras s nastupujúcou psychózou.
Nezabudol si sa náhodou na stránkach pohlavných strán, alebo zjem aj vlek či infobludy?
Opýtaj sa tvojej vlády psychopatických kleptomanov, ale myslím že dôjdu, ale vládni kleptomani ich rozdelia spôsobom tebe jeden mne jeden pekne po janošikovsky každému rovnako. A tebe ako ich voličovi, povedia, že takmer nič nedošlo a bo,o to použité na zníženie katastrofálneho štátneho dlhu, ktorý si ty a tebe podobní prežral na dotovanom plyne, elektrine, pandemických PN a obete covid pandemie liečiacich sa po bromexíne s vodkou, invermektíne a vitáminoch v nemocniciach za 15 000€/ občan.
Predtým boli kniežatsvá (moskovské) t.j. menšie územné útvary, ale vďaka imperiálnym výbojom moskaľov drancovaniu, vraždeniu a uzemným záborom sa kniežatstvo zvätšovalo na ríšu t.j. uzemie bez hraníc tak sa premenoval na cára a dnes je to rovnaké rusko podľa putina nemá hranice.
Ja s tvojim zmýšľaním nič nespravím keď si pletieš pomoc podaním misky gulášu s vodou zadarmo s vojenskou pomocou za miliardy dolárov. Socialisti - zadarmisti sa nezaprú. Čo je tvoje je aj moje, ale čo je moje toho sa neopovýž dotknúť, tvoje známe heslo. Ty socialisticko- -gardistický úžerník. Ozaj už konečne klesli ceny bývania, potravín, energií, plynu, elektriny a dane? Ja som si nevšimol, ale zvolený president s prvou dámou Náhlik tryskáčová to sľuboval na každom bilborde.
A ty a tvoja rodina bola kde? Nebol náhodov prastarý otec vojak za republiku rad, otec v gardistickej armáde a ty v československej ľudovej armáde ? Súdruh.....
To by jeden neveril tvojim výzvam na slušnosť, keď bolševický vagabund blbolš dlha verejne vyzýval a skandoval v Nitre spolu s davom o prezidentskej ku...e, vymieňal jej obraz za vraha Che a to nespomínam čapicové protesty a v diskusiach pomenovania, ako jaternica, pezinská skládka....atd. Vtedy boli takí čestní slušní súdruhovia na dovolenke na Soči? Vaša komunisticko - gardistická názorová skupina je známa svojou hrubosťou, vulgárnosťou a arogantnou drzosťou. to čo si vyberáš je je tvoja voľba, ja si vyberám len úplne rovnaký spôsob aký si tvoja názorová skupina vyberala v minulosti. Či dnes keď je po tvojom tak tu bude už konečne ako spieval gauner močár: "Už nikdy žiadny svár" zabudni, aj moje príspevky si konečne správne pochopil, lebo používam reč ľudu, reč lúzy, reč dezolé, inak by si nereagoval, lebo by si nerozumel.
Pomoc je vždy za úhradu, nikdy to nie je dar. Ani nám ZSSR nikdy nič nedarovalo a len nás okupovalo. Blud o tom že splácanie vojnovej pôžičky USA vyvolalo hladomor na Ukrakine je len daľšia tvrdá lož a blud z dielne putinových dejepiscoch. Nepoznáš Ďzungašviliho (stalina) heslo: "Niet človeka nie je problém" a "jeho "milovanným" ukrajincom zbral obilie, v prospech ruských boľševikov a ich rodín úplne rovnako ako to robil Putin a vyvolal na ukrajine cielený hladomor s 5 000 000 mŕtvych.
A od tých tebou nenávidených Rotschildovcov si tvoja vláda psychopatických kleptomanov chodí každomesačne požičiavať 30-40% na dôchodky bývalých komunistov a oslavovačov socializmu.
Rotschildovci už stáročia dokazujú, že sú schopní bankári a manažéri na rozdiel od ľudí, ktorých obdivuješ ty, syfilitika Ulianova (lenina), vraha Dźungašviliho (stalina) ..... Brežneva a darebáka, vojenského štváča Putina.
Veď ani psychopat ficúň si nevie urobiť podľa teba poriadok na Slovensku naposledy bol protest na Bradle, kde komunisti tárali svoje boľševické bludy na pamätníku celoživotného anti - boľševika a anti komunistu Štefánika.
Odesa je taká "pravdivá" ako Katynský les, kde údajne nemecké gestapo povraždilo cca 20 000 poľských dôstojníkov až za Jelcina sa ukázala historická pravda, že to nebolo gestapo, ale sovietska NKVD a rovnaké je to aj z cca 50 mŕtvymi v Odese 2014. Uveril si lebo je to súčasť tvojho vzdelania t.j. socialistického dejepisu a ruskej demagógie.
Odporúčame