To že sa USA rozpadávajú počúvam už od ranného detstva, najskôr to bol rozpad imerialistov, teraz je to údajne rozpad štátov, ale všetko to ide opačným smerom. rozpadol sa sovietsky zväz, rozpadla sa varšavská zmluva. EU sa zväčšuje, aj keď Angličania odišli, ale podporujú veľkú časť EU projektov. Dokonca aj čínsky komunisti sa dali na kapitalistický trh, keď vidia ako prosperuje Singapúr, Honkog a Taiwan. Éra diktátorov a cárov sa skončila v 20. storočí. Ako sa hovorí vyšli z módy ako hitlerove uniformy.


