Sa vedú rokovania? A kde? Nechápem, prečo voliči koalície neprotestujú v tisícoch pri americkej ambasáde, ale asi je pre vás dôležitejšie zabezpečiť amnestiu a beztrestnosť pre vaše strany, ktoré ste volili. Už sa teším na tie zásahy NAKA a samozrejme na znova vyšetrenie samovraždy Lučanského a daľších 5-tich samovrahov. A samozrejme vyšetrenie riadenia pandémie COVID minulou vládou , identifikácia vtedy protestujúcich, čapicové protesty...atd. a spočítanie koľkí z nich zomreli.


