Tí čo poberali pandemické podpory, sociálna poisťovňa má presný menoslov poberateľov. Ma to byť ako v nemeckých automobilkách, keď nie je práca dostávajú peniaze, ale keď je práca peniaze musia odpracovať.
Tí čo poberali pandemické podpory, sociálna poisťovňa má presný menoslov poberateľov. Ma to byť ako v nemeckých automobilkách, keď nie je práca dostávajú peniaze, ale keď je práca peniaze musia odpracovať.
Rozdeľovať by sa malo len to čo súčasní pracujúci, ich zamestnávatelia a podnikatelia a živnostníci zaplatia. Vymeriavací výmer dôchodku by mal byť vyjadrený v percentách zo zaplatených peňazí. Potom by to bolo v rovnováhe t.j. koľko sa zaplatí, toľko sa rozdelí. Žiadny štátna úradník, žiadne pôžičky.
Harabinovi údajne sám spadol dom, nevybavil si ani búracie povolenie. Nech sa opýta toho svojho Harabina z akých peňazí ide financovať svoju prezidentskú kampaň.
hrôzovláda Matoviča, pre teba určite, ale Matovič vyplácal pandemické PN, Pandemické prekážky v práci...atd. Matovič nepresunul urád vlády ako jeho predchodca Fico do hotela Zlatý Kľúčik k Bodorovi. Heger dotoval pre domácnosti z EU fondov ceny plynu a elektriny, Fico to teraz len zopakoval, sle zo štátnej pokladnice SR.
Rovnako aj neziskovú organizáciu odbory, nech si žijú bez podpory štátu a za svoje. Samozrejme ak niečo vyzbierajú zaplatiť daň a ak si vyplácajú mzdy zaplatiť všetky povinné odvody.
Jednota dôchodcov, a veľká skupina dôchodcov veľmi rada a často argumentuje medzigeneračnou solidaritou. Problém je že oni sami chápu medzigeneračnú solidaritu veľmi svojsky, pre mňa úplne egoisticky. Aké je medzigeneračná solidarita súčasnej generácie poberateľov odvodov k tým ktorí ju platia obrazne synom/dcéram a ich deťom t.j. k vnukom? Ak súčasné požiadvky v súbehu s populizmom politických strán kupovať si voličký hlas dôchodcu vedie k trvalému zvyšovaniu pôžičiek na súčasné dôchodky. Sociálny systém sa zrúti, stane sa presne to isté ako v rokoch 1988-89, socialistická ekonomika skolabovala. rovnako skolabuje aj dôchodkový systém pre súčasných platiteľov dôchodkov a ich deti. Grécko npr. znižovalo celoplošne dôchodky o 30%. Reálne solidarita dnešných dôchodcov voči deťom a vnúčatám je, že im je úplne jedno čo bude s ich deťmi a vnúčatami. Teraz a dnes mi dajte čo najviac, čo bude potom, keď tu už nebudem, nech si nejako poradia to je ich medzigeneračná solidarita.
-A ruskí vojaci bojujú dobrovoľne, ich vláda nenúti?
Samozrejme nepriateľsí zajatci sa prepravujú letecky, a na čo na nedajbože na urýchlené ošetrenie? Rusi prevážali zbranea lietadlo bolo ukrajincami zostrelené.
A "Za Hviezdoslava" to je co?
A čo ľudový rozprávač kriminálnych príbehov Z. Kolár?
Vytváračov virtuálnej reality je tu viac, Fico, Kaliňák, Danko, Z.Kolárt a samozrejme Pellegríny. Najkrajšie sú zostrihy nahrávok a doplnenie zvuku pomocou umelej inteligencie, ktoré prezentoval na mítingoch Fico. Keby to bolo čestné a nie zmanipulované tak do dá v pôvodnej dĺžke čo je rýchlo kontrolovateľné. A jeho nadšencov včetne vás už netrápi, ktorý sudca dal povolenie na nahrávanie vyšetrovateľov. to je tá objektivita vašej vlády psychopatického kleptomana Flca.
Keby neboli nič našli tak by psychopatický kleptoman Flco dnes nechcel nemeniť trestný zákon podobne ako zastupujúci prezident Mečiar sa nevedel dočkať samo - amnestie.
Lebo tvoji súčasní vládni darebácki predstavitelia tvojej vlády sa objavili v zozname vyšetrovaný zlodejov a úplatkárov.
Hneď po Ch-Blahovi a kim ir senovi.
ja viem lavicoví zlodeji nemajú problém z ničím, ani zo zmenami trestných zákonov.
A koľko krát tvoji cirkusanti odvolávali len bývalého ministra vnútra a to nespomínam ďaľších.
A keď tú strechu opravia tak tam ministerka pozve Alexandrovcov a ďaľšie ujúkajúce skupiny a skupinky to čo ty chápeš ako kultúra a samozrejme pri vchode sa bude rozdávať ťapka borovičky.
A manuálny práca je nejaká zázračný pracovné zaradenie, ktorý ľuďom umožnuje byť pracovným nadčlovekom? Už si zabudol, ako komunisti, trestali ľudí pácou t.j. pôjdeš k lopate.
A manuálny práca je nejaká zázračný pracovné zaradenie, ktorý ľuďom umožnuje byť pracovným nadčlovekom?
A ty poznáš národného a proletárskeho socialistu, ktorý hrá férovo?
Odporúčame