Ty si namočený v nikdy nekončiacich lžiach, demagógií a lživej propagande, ale nie preto že by si musel ty to miluješ a vyhľadávaš a nazývaš to pravdou, ale sú to len vymyslené románové lži.
Ty si namočený v nikdy nekončiacich lžiach, demagógií a lživej propagande, ale nie preto že by si musel ty to miluješ a vyhľadávaš a nazývaš to pravdou, ale sú to len vymyslené románové lži.
Problém a neriešiteľný bol, že to nebol dejepis a ani história, len odporná a opovrhodnutia hodná komunisticko navionalistická propaganda, ktoré si si ty osvojil a dobrovoľne prijal za vlastné názory. Niet ti pomoci, len tvoja smrť to ukončí.
Poistenci štátu musia spĺňať všetky zákonné podmienky, aby za nich platil štát 60% z minimálneho odvodu spred dvoch rokov. Väčšinou dostávajú dávku v hmotnej núdzi 85€/mesiac/dospelá osoba
IOsobné chápanie t.j. vaše spravodlivosti nič neurčuje. Je to len váš osobný pocit. Akékoľvek poistenie nie je založené na celkovej zaplatenej sume, ale na splnení zákonných podmienok. Niekto platí 45 rokov a mesiac pred splnením podmienok zomrie, má dospelé deti a manželka mu tiež zomrela. nedostane ani cent, mřtvym sa dôchdok nevypláca. Druhý sa dožije 100 rokov a poberá dôchodok 40 rokov často dlhšie ako platil zákonné poistné. Priemerný príspevok nejestvuje. Jestvuje len poistenec štátu a ak spĺňa podmienky štát zaňho odvádza 60% z minimálneho odvodu s pred dvoch rokov. Samozrejme nedá sa to robiť 45 rokov. Títo ľudia nemajú väčšinou žiadny dôchodok, len dávku v hmotnej núdzi 85 €/ mesiac/osoba.
Čo je to pre teba relevantný dôkaz? Vídeo a foto dokumentácia trestného činu? Ty relevantne obhajuješ darebákov a mafistov. Také sú ich výsledky.
petíciu podpísalo 560 000 voličov. Fico nie je schopný napísať referendové otázky, ktoré by neboli v rozpore s ústavou.
Odveká choroba odchádzajúcich generácií od čias rimskeho impéria. Stará generácia í tvrdí, že všetko to najlepšie s nimi odchádza a mladí to staré odmietajú a neoblomne veria, že to skutočne dobré s nimi len prichádza.
Máte to úplne popletené v mysli, predstavujete si nejaké dôkazy ako npr. v kriminálnych filmoch a vyšetrovanie v štýle Hercule Poirot, alebo Sherock Holmes. Vždy píšete o akomsi poriadnom vyšetrení a poriadnych dôkazoch, ale také v prípade politikov používajúcich mafiánske metódy nejestvujú. Nevedú účtovnictvo, nemajú zmluvy, ani notársky overené zápisnice. Klasickým príkladom bol filmovo dokumentovaný incident Matoviča s megafónom na aute na mítingu Ficovho Smeru. Kaliňák sa pýta Fica (ako malý nesvojprávny chlapec) :" Môžem sa mu ísť povenovať?" Fico len mlčky slabo prikývne, sklopí oči. Nasleduje brutálny verejný útok na Matoviča. Môžme obviniť Fica, že si objednal mlátenie a napadnutie Matoviča? Ani Hitler či Stalin nikdy nikoho osobne nezavraždili a mŕtvych v rámci ich vlád sú desiatky milónov. Jediné čo ostáva je svedectvo ich bývalých spolupáchateľov za výhody nižších trestov, ale to sa vám abslutne nepáči, vraj je to manilupácia a strach obvinených spolupáchateľov.
NĎalej nasleduje opozícia s 1 187 434 voličov a uzatvárajú to strany ktoré nedosiahli 5%. Podporilo ich 493 629 Voličov. v7sledok 79:71 v NRSR je a bude veľmi problematickí, ale pre obyvateľstvo a tých čo vytvárajú reálne hodnoty to nie je dobrá správa a 20 ročný trend odchodu najtalentovanejších mladých ľudí bude ďalej pokračovať. Podľa starých dôchodcov v aktívnom veku aktívnych komunistov to vraj už voľáko doklepú. Je to možné, ale to ich "doklepanie" ako ich celoživotný socialistický experiment si nielen zaplatíme, ale poriadne preplatíme a ekonomicky a morálne výrazne poškodíme daľšie generácie.
Voľby dopadli priam katastrofálne starí kalení komunisti na čele s kleptomanom Ficom s jazykom krčmy, bývalou kádrovou rezervou KSS na najvyššie posty podporilo 681 017 voličov jeho klon niečo medzi Smerom a PS podporilo 436 451 voličov národných socialistov a extrémnu pravicu volilo 166 995 hlasov spolu 1 284 463 voličských hlasov. ďaľšiu nastupujúcu socialistickú stranu Progresívne Slovensko podporilo 533 136 voličov . Tento výsledok sa dostavil keď prišiel ďaľší reformný komunista vyrastajúci v komunistickom prostredí dedo aj otec komunisti. Vychovali nového progresívneho komunistu, ktorý vyznáva abslútnu slobodu dokonca aj v najzákladnejšej veci ako je pohlavie, ale bez akejkoľvek osobnej zodpovednosti. Podobnosť s národným a rasovým socializmom Hitlera nie je náhodná. V podstate volič SR nechce žiadnu vládu voľbami opovrhuje väčšina 1 38174 nevoličov to sú skutoční víťazi volieb. Potom nasleduje s rozdielom 97 286 voličov súčasná koalícia s podporou 1 28 4463 hlasov.
Na konci si odpovedáte na otázku zo začiatku. Vy v prípade Dedečka navrhujete revanšizmus t.j. oko za oko, zub za zub. Každý má nejakú krivdu, svet je nespravodlivý. Pokročili sme v technických a technologických vedomostiach, ale myslenie a morálka ľudí je stále úplne rovnaká a je úplne jedno či to boli sumeri, egypťania za faraonov, starí rimania, stredovekí králi a cisári, alebo dnešní predsedovia vlád, vlády a poslanci. Nič sa s tým nedá robiť.
Ano očkovanie detí bolo povinné, ale proti chrípke sa neočkovalo, nebola vakcína, ale chrípkové prázdniny. Dnes je vakcína. Dobrovoľný záujem je do 5% obyvateľstva, asi dospelého. V GB už súdili predsedu vlády, že chcel obyvateľstvo premoriť chorobou a neskoro začal očkovať a obmedzovať zákazom pohybu u nás možno budú súdiť premiera že všetkých testoval a chcel čo najvyššiu prevenciu - očkovanosť. Všetkým sa vyhovieť nedá.
Matka na materskej alebo rodičovskej dovolenke (poistné platil štát zo základu 655,20 €) RD 9,90 €/mesiac
Rodičia ktorým dieťa prirodezene umrelo, autonehoda, pracovný úraz z následkom smrti, umyselný tresný čin - vražda nedostanú nič. Mŕtvy nie sú súčasťou sociálneho systému. Z výchvou, vzdelaním sociálnym statusom to vôbec nesúvisí. Takže Kuciak a Dedeček a jeho obeti nie sú už súčasťou SP.
Invalidné dieťa je buď zabezpečené v ústavnej starostlivosti, alebo je v rodinnej starostlivosti, na ktoré rodina dostáva príspevok t.j. čerpá sociálnu dávku. Rodičovský dôchodok je založený na aktívnem platení dieťaťa do SP.
Nik nenúti deti v zahraničí si platiť aj slovenskú SP, ale ak nechcú poielať peniaze priamo rodičom, môžu sa dobrovoľne poistiť v SR za čo po splnení podmienok budú poberať v budúcnosti dôchodok. Z toho odvodu bude dostávať 1,5% jeden rodič spolu 3%
Prevencia vakcínou t.j. vybudovanie obranných imunitných látok proti konkrétnému vírusu ma reálnu účinnosť 50-70% t.j. z 10 pacientov to reálne pomôže 5-6 max. 7. Politické lži, vakcína je sloboda je obludná lož. Vakcína je prevencia t.j. príprava na infekciu. To že Blahov otec by nezomrel vďaka prevencií t.j. vakcináciu je čistá lotéria, mohlo mu to pomôcť, ale mohlo to dopadnúť rovnako t.j. že by na covid zomrel.
Rušiť môžu čokoľvek, ale v najbližších voľbách sa obnova rodičovského dôchodku stane ústredným volebným sloganom.
- Bezdetní, si mohli osvojiť a vychovať deti, mali na to celý pracovný život.
- Deti bez práce dostávajú podporu, alebo sociálne dávky, takže s tej podpory by podľa teba mali dostávať aj rodičia?
- Deti v zahraničí sa môžu dobrovoľne poistiť na SK a rodičia budú dostávať rodičovský dôchodok
Za mŕtvych sa dôchdky neplatia, ani v prípade ak rodičia 45 rokov platili SP a potom npr. tragicky zahynuli, ak sú ich deti sebestačné żiadny dôchodok nedostanú
- Invalidné dieťa dostáva od narodenia podporu a potom potom celoživotný dôchodok
- Myslíš že jeho rodičia by mali dostávať s toho invalidného nejakú časť?
- Deti na materskej dovolenke dostávajú štátnu dávku materské, aj s toho by si chcel platiť časť rodičom?
- Deti na dôchodku dostávajú dôchodok. Ty chceš aby aj z dôchodku detí platili svojim rodičom?
Priebežný dôchodkový systém je platba na cintorín, tam končia všetky odvody. Je to spravodlivé? Zaviedol to pruský kancelár Otto von Bismarck v roku 1889. Systém rozšíril do celého vyspelého sveta a dnes ho vo väčšej či menšej miere využíva celá Európa. V Bismarckovom systéme bol dôchodkový vek 70 rokov, pričom priemerná doba života bola v tom čase 46 rokov. Dnes poberajú výsluhový dôchodok aj 43 roční policajti, ktorí nastúpili ako 18 roční a odpracujú 25 rokov. Je nto spravodlivé? Skutočne nespravodlivé a odporné je, že dôchodok poberali a poberajú bývalí komunisti, ŠTB, VB, sudcovia a prokurátori, ktorí boli prenasledovaní totalitným režimom a deti rodičov, ktorých prenasledovali dnes prispievajú na ich dôchodky. Čo má spoločné 2% platba z povinných a exekútormi vymáhaných odvodov s nevoľníctvom, poddanstvom a otroctvom? Ak sa pohoršujete na bezdetnými a dalšími skupinami obyvateľstva, pokračovanie
KONTROLNÁ KOMISIA ZRIADENÁ V SÚVISLOSTIS ÚMRTÍM MILANA LUČANSKÉHO
V ÚVV A ÚVTOS PREŠOV
___________________
Záverečná správa
prečítaj si ju na odkaze: https://www.justice.gov.sk/dokumenty/2021/05…
To že jej neveríš beriem ako úplnú samozrejmosť, ale boli tam títo poslanci:
- Petra Hajšelová (Národná rada SR) Sme rodina
- Milan Laurenčík (Národná rada SR) SaS
- Juraj Krúpa (Národná rada SR) SaS
- Marián Kotleba (Národná rada SR) ĽSNS
- Denisa Sáková (Národná rada SR) Smer -SD
- Marián Saloň (Národná rada SR) Smer - SD
Liberálny fašizmus znamená slobodný fašizmus, aby som to ozrejmil podľa vás jestvuje biely černoch.
Takže podľa vás, sudcovia posielajú do väzby nevinných ľudí? A podľa akých kritérií ste určil, že boli nevinný. Nezomreli za žiadnych podivných okolností, spáchali obyčajnú sebevraždy, už sa teším na vyšetrovanie po vedením 363 Žilinku, aké budú výsledky.
Odporúčame