Zvláštne je, že keď mala ŠP výsledok 61:1 tak bolo všetko v poriadku, keď je 40+ politických činovníkov odsúdených je to vážny problém vašej vlády kleptomanov, psychopatov a tárajov. Najväčší problém je že slovenská prokuratúra je systémovo diktátorská(sovietsky systém) t.j. GP si môže kedykoľvek vyžiadať akúkoľvek obžalobu a donútiť akéhokoľvek podriadeného ju upravovať a prepisovať a je úplne jedno či je to okresný, alebo krajský prokurátor. tým má GP obrovskú moc a môže ovplyvňovať trestné podania. Príklad je často spomínané nadužívanie paragrafu 363, kde GP nevedel ovplyvniť spis v prospech "sympatických" politikov, možno keď budú skutky premlčané sa dozvieme že každá 363 mala cenu v eurách.


