pre komunistov a zlodejov čo znárodňovali.
pre komunistov a zlodejov čo znárodňovali.
To čo sa postavilo za socializmu, bolo pre socialistické podniky, dnes to už nevládze a nové hlavne vďaka socialistickým vládam Mečiara a Fica sa nebudovalo, alebo 3x predražene.
A feudalizmus, takým ako ty dal na dereši 59 palíc, takže ani raždie si mesiac nebládal zbierať. Ži v prítomnosti, nie čo bolo a nakoniec skrachovalo.
Elektrina je regulovaná. Platia ceny URSO, takže aký kapitalizmus, konkurencia a trh. To je čistý socializmus, ktorý sa súdruhom ako ty vymkol z rúk.
A prečo by mal neschopenko a niktoš ako ty lecné energie. Postav si elektráreň a potom predávaj lacno.
Prečo ešte nie si výrobca ekektriny a nepredávaš 1kWh za 1 cent?
V prvom rade by mali dať dole foto vrahov a zlodejov.
teba a tebe podobných treba nakopať a deložovať do ruska, tam majú životnú úroveň po ktorej túžiš.
Fico to ste vý?
Už tu dávno nebola vláda národnej katastrófy zlodej, darebák a lump ficúň?
Januárové referendum s istotou neplatné, kde by fico zobral 2 milóny voličov? Spravodlivé by bolo, že každý bývalý člen KSS/KSČ bez dotácií.
Tak prečo na šírenie komunistickej demagógie, používaš západné prehnité PC a operačný systém?
To je naivita, že sa dospelý človek zmení za 24 hodín, možno sa budú viac pretvarovať a usmievať, ale ličebné diagnózy a chuť a nasadenie zostanú po starom.
Ficolajský už môže začať zbierať výpovede lekárov k 31.12.2023.
Ano skúšal to odsúdený národný socialista Kotleba, priamo v prešovskom väzení.
Novináreske články vždy potrebujú nejakú primitívnu senzáciu. Vy to píšete, ako očitý svedok, ale je to len literárny výmysel. Link nechcete uviesť lebo to bolo na konšpiračných weboch typu hlavné správy, alebo infovojna.... atd. Verte si čomu len chcete, ale prokuratúra nepotrebuje senzácie, ale fakty a to čo píšete je konšpirácia t.j. lož a výmysel.
Ďakujem, ale nie som hľadač linkov, maximálne si pozriem uverejnený link.
A kto uverejnil ten rozhovor s pani Lučanskou? link nejestvuje?
Novinári a politici uplietli pavučinú lží a poloprávd, nejak si sa v nej zamotal.
Vy ste tam bol s tou manželkou, pri tom lôžke? Či jedna pani povedala, ale povedla lož? Veď novinári píšu len istú a overenú pravdu, teda podľa vás.
Odporúčame