Ukrajinci prehrávajú je tvoje videnie sveta. Porážka pre egoistov a ľudí povýšených je neznesiteľná.
Ukrajinci prehrávajú je tvoje videnie sveta. Porážka pre egoistov a ľudí povýšených je neznesiteľná.
Odpoveď je veľmi jednoduchá, niektoré halsy sú neplatné, lebo voliči úmyselne nakrúžkujú viac ako je povolený počet Sú samozrejme aj neúmyselné chyby. Veľa hlasov z neplatných je protestných voliči doplnia medzi kandidátov npr. Sandokan, HItler, Satlin.....Husák, Tiso. To že ich je 200 000 je výsledkom názorových rozdielov, ktoré živí hlavne internet.
A čo hovorí tvoja krištáľová guľa o konci sveta? Daj nejaké informácie.
Takže ak tomu rozumiem, podľa teba sú právoplatní voliči nevzdelaní nešťastníci, neschopní vyplniť po x-tý krát volebné lístky a zachránilo by to nejaké metodické usmernenie, ktoré v reálnych voľbách nikoho nezaujíma. Druhý návrh je z dielne porušovania volebného zákona t.j. prepisovania a upravovanie volebného lístka, predpokladám podľa predstáv opozície. Vieš slovenské voľby sú vždy dvojkolové. Prvé kolo vyhlasuje výsledky volebná komisia a potom druhé kolo sú náreky a nezmyselné návrhy tých čo boli volebne porazený. V duchu Harabina a jeho údajného prezidentského víťazstva.
A to je aký, akože neplatný hlas? Na voľbách boli v jednotlivých komisiách zastúpené všetky koaličné aj opozičné strany. Takže tvrdíš že buď opozícia, alebo koalícia mala falošných úplatných a skorupovaných zástupcov v jednotlivých volebných komisiách.
Reálne výsledky nedávno konaných komunálných a župných volieb majú úplne odlišné výsledky, ale nič proti prieskumu. Veď aj opozičníci potrebujú pookriať a mať nádej, ale určite bolo vyprázdnené nejedno zahraničné konto Smeru-Hlasu. Aspoň potešili svojich priaznivcov a podporovateľov. Aspoň tie ulúpené peniaze spravili radosť a dali nádej.
A koľko tohoto druhu zberane ma ruská armáda k dispozícií? Jednotky, alebo desiatky kusov? Mne to príde ako hitlerove zázračné zbrane, ktoré keď reálne nasadili (rakety Vergeltungswaffe 2) , mali reálne podstate mení účinok ako vtedajšie bombardéry. Veď prečo ruská armáda nebojuje s tankom armat? Lebo ich majú len na slávnostnú prehliadku v Moskve na reálne bojisko nie. Rusko si osvojilo spôsoby kniežaťa Potemkina t.j. lži, propaganda a kulisy.
A ty rovnako nečakaj, že ťa zachráni akýkoľvek politik. Chlap, otec rodiny, ktorý sa nevie postarať je len obyčajný plačko a niktoš.
oprávnených občanov je cca 4,25 milóna t.j. 7x viac Na platné referendum je potrebných cca 2,5 mil. oprávnených voličov t.j. 4x viac ako ho popísalo. Je na 1000% isté že bude neplatné, aj keby sa k spojeným voľbám bolo pridalo aj referndum. Referendum proti je vždy neplatné, lebo ľudí rozdeľuje, nie spája.
Slovensko nie je 600 000 občanov, ktorí podpísali referendum a zúčastnia sa ho. Ako dopadlo referendum na Sliači a Varíne? Prečo nie sú platné? Veď boli spojené voľby.
Nie na voľu ľudí, ale na vôľu 600 000 ľudí podporujúcich Ficov Smer Kotlebu a Uhríka.
Prepáč, nechcem akokoľvek urážať kohokoľvek rodičov, ale ak netušia aké sú nevyhnutné náklady na život tak buď nie sú v poriadku duševne, alebo ty klameš a zavádzaš. Poznal som v minulosti starých ľudí, ktoprí ani nemohli zomrieť, kým nebol na dvore pripravený šichtúň dva, dreva na zimu, až keď to mladší nachystali sa pobral na druhý svet.
Mám pochopenie pre nostalgikov ako vy. Realita je však úplne iná. Každá generácia niečo vybuduje, zlepší a využívjúca diela po svojich predkoch. Len ja si pamätám, že npr. priehradu mládeže budovali aj vojaci PTP tkzv. pomocné technické prápory, ale reálne triedny nepriateľ inteligencia. Bolo tam mnoho vynútenej práce dnes jej svedčí názov otrocká. Prečerpávacia elektráren L.Mara bola na tom lepšie, ale väzenská práca na stavbnách bola štandard. Nik nemá krištáľovú guľu a skutočne môže prísť akákoľvek kríza a určite nečerpáme s mozoľov 80+ ročných. Nikoho nechcem urážať ani ponižovať, ale kto sa potí od roboty moc rozumu nepobral, alebo nedostal. Normálne sa potí len chorý človek. A mozole sú výsledkom primitívnej práce s krompáčom a lopatou a to aj vtedy boli rypadla a bagre.
Absurdné a logické je to pre proletárko-socialiostické mysle, plné rovnostárstva, závisti a nenávisti. Dobre si to pamätám ako sa nenávideli a ohovárali čo i len o 10 Kčs rozdiel na výplatu. Sú to bohužiaľ naši ľudia slováci ale poslednej kvality.
Ja si tú drinu 80+ veľmi dobre a presne pamätám. Úradničky doobeda na nákupoch, úradníci v pracovnej dobe zháňali nedostatkový tovar a zabespečovali si npr. mat. na stavbu. Robotníci sa po 10 hod. vybrali akože na podnik, ale reálne kúpiť flašu dve alkoholu a robotníčky zase fľašu dve vína. Oslavovalo všetko a všade a potom sa zase šturmovalo, aby boli prémie. Takže fakt dreli, ale na nikdy nekonečných pitkách a oslavách, až sa preoslavovali k ekonomiuckému krachu. Dnes to vyzerá ako dobrosrdečný dedko, babka, ale za mladi, komunista, ŠTB, milicionár, udavač a sliedič, samozrejme nie 10 % ale minimálne 80%, budovalo svetlé zajtrajšky a znárodneným živnostníkom, podnikateľom....atd. sa s odporom skladali na až 200-300 korunové dôchodky. majú 400 € penzie? A kedy zarábali 12-15 000 Kčs? Ja si pam§tám bežne 1500-2000 Kčs a súdruhovia baníci cca 4-6 000 Kčs. Toľko peňazí a taký výber a kvalita tovarov a služieb za ich života nikdy nebola.
Keď sa aj poistíš havarijne u 3 poisťovní, patrí ti len jedno plnenie, také sú pravidlá. Taká podmienka súvisiaca s deťmi u PZP, alebo havarijného nie je. Je to absurdná a nelogická konštrukcia myšlienok.
Lebo je to tak nastavené dôchodok má viac kritérií, ktoré treba splniť.
A s akých peňazí sú platené tieto nad dôchodky? Podľa chápania veľkej časti tu diskutujúcich by mali platitelia poistného zaplatiť 13. a 14. odvody, ale tak to nie je.
Čítam že nechápete systém fungovania sociálnej poistovne, jej priebežný systém a jej podmienky pre výplatu doživotného poistného - dôchodku. Platitelia do soc. poistovne majú stále rovnaké pravidlá t.j. výška hrubej mzdy, zmenili sa prametre výpočtu dôchodku. To je celé, nikoho to neohrozuje, ani nediskriminuje. Vy to chápete tak, ako keby v soc. posťovni presne párovali peniaze rodiča a dieťaťa. Nie, odvod dieťaťa je len podklad na výpočet nič viac nič menej.
Platí to sociálna poisťovňa zo zdrojov od poistencov a zamestnávateľov. Nie je to komplikované je to úplne jednoduché. Základné podmienky
- platby do sociálnej poistovne
- vek dožitia sa predpísaného dôchodkového veku
- predpísaný min. počet rokov platenia sociálneho poistenia
- Počet platiacich detí do sociálnej poistovne
Čo je na to ten paškvil?
Odporúčame