Proletári, pre teba "ľud" sa hnevajú vždy a trvale a vždy na to majú dôvod.
Proletári, pre teba "ľud" sa hnevajú vždy a trvale a vždy na to majú dôvod.
A ty si na tom ako s vlastnou hlavou? Ale predpokladám, že nič samostatne nevymyslíš.
Proletariát je najnebezpečnejšia reakčná skupina obyvateľstva, ktorá od svojho vzniku pod vedením syfilitika Ulianova, vraha Stalina, Gottwalda.....atd. pozná len jediné riešenie akejkoľvek krízovej situácie a to je krádež, ktorú honosne nazýva znárodnenie. Proletariát sa o seba nedokáže postarať, zabezpečiť si základné potreby na živobitie, klamú a pretvarujú sa ako hlodavce, akí su chudáci a bedári, ale jediné čo ich zaujíma je egoizmus, sebectvo, záhaľka a radovánky. Staré rimské, chlieb a hry t.j. nažrať sa, ozrať sa a zabávať sa.
Nie kedysi, plynovod bratstvo bol uvedený do prevádzky v roku 1967, žiadne mamuty, žiadny stredovek, socializmus.
Z chemického hľadiska je zemný plyn to zmes najmä alkánov (najčastejšie najnižších päť alkánov, čiže metán, etán, propán, bután, pentán) s prímesou vyšších uhľovodíkov a ďalších plynov (dusík, oxid uhličitý, sulfán, vzácne plyny a pod.), v ktorej prevažuje metán (od 50 % či 75 % do 99 % objemu). zdroj wikipedia.
V Rusku nielen vybuchujú plynové faše, ale aj ľudia samovoľne vypadávajú z okien lekárskych ordinácií.
Načo sa namáhať s akýmikoľvek faktami, keď ty uznávaš len myšlienky, ktoré sú v súlade s tvojim politickým názorom, pre ktorý si sa dobrovoľne rozhodol. Všetko čo tvojmu názoru protirečí nazveš hlúposťami, bludmi a výmyslami. Ty sa ani nesnažíš, alebo nie si schopný pochopiť protinázory, svoje považuješ za najsprávnejšie a naj geniálnejšie, iný názor je podľa teba sprostosť.
A samovíťaza prezidentských volieb Harabina nepozvali na pohreb Alžbety II?
Načo sa namáhať s akýmikoľvek faktami, keď ty uznávaš len myšlienky, ktoré sú v súlade s tvojim politickým názorom, pre ktorý si sa dobrovoľne rozhodol. Všetko čo tvojmu názoru protirečí nazveš hlúposťami, bludmi a výmyslami. Ty sa ani nesnažíš, alebo nie si schopný pochopiť protinázory, svoje považuješ za najsprávnejšie a naj geniálnejšie, iný názor je podľa teba sprostosť.
Buď si veľmi mladý, alebo veľmi zábudlivý. Opustenie ČSSR bolo komunistami a ŠTB považované za vlastizradu a nasledovalo zhabanie majetku a celoživotné prenasledovanie širokej rodiny. Rus boľševik tieto metódy vymyslel, praktizoval a praktizovať bude.
Rusov na Ukrajine, čaká rovnaký osud a hanba ako USA v Auganistane. Vojna proti odhodlanému obyvateľstvu sa vyhrať nedá ani demokraticky a ani imperiálne diktatúrov. Bez ohľadu kto je komu sympatickejší
Nikdo nikdy netvrdil, že robotovaním sa dá zbohatnúť. Buď ste si to vymyslel, alebo tak myslíte. Zbohatnúť sa dá dobrým nápadom, vynálezom, napísaním žiadaných kníh, písaním pesničiek, ktoré sú úspešné, veľkou výhrou v lotérií, dedičstvom.....Dôchdkový system z každého robí chdáka, lebo celý aktívny život je platením masy dôchdcou okrádaný on aj jeho rodina, keď zostarne dostane cca 60% náhradu svojej hrubej mzdy. To zabezpečuje trvalú celoživotnú chudobu. T.j. život nalej/vylenj. Preto každý, kto má ekonomickē myslenie robí všetko preto aby bol týmto systémom čo najmenej okrádaný. Pracovný život má 50 rokov, je to dostatočný čas sa zabezpečiť. Všetky ekonomicky úspešné krajiny majú min. trojzdrojový dôchodok. Kto sa spoľahne na štátnejo úradníka, tak aj dopadne.
Pri akejkoľvek poistke, záleží len na výške poistného. Čím vyššie poistné, tým väčšie plnenie.
To nie je ani teoretický možné. Soc. poisťovňa nie sporiaca banka. Do poisťovne sa platí poistné, nie vklady. Po splnení podmienok sa vypočíta dożivotné plnenie. Platby sú okamżite posielané súčasným dôchdcom a zamestnancom poisťovne.
Proletári, komunisti a údajní vlastenci proruskí vlastizradcovia, plný dôchdok až v 75 rokoch. Samozrejme výška dôchdku 1:50, presne tak ako ich otcovia jasali a tešili sa, keď boľševik menil peniaze živnostníkov a podnikateľov v 1952, nech si to užijú.
A čo je demokraci, pre tebe? mečiarov socializmus s ľudskou tvárov, kapitálotvorná vrstva a Fricova tretia cesta?
Kôli biede utekali slováci počas I. sv. vojny t.j. pred 100 rokmi v 48 a 68 z dôvodu komunistickej diktatúre a teroru zo strany KSS/KSČ + ŠTB, údajne to boli podvratné žily.
Mrznutie mi nehrozí, lebo na rozdiel od ľudí, ktorí sa celoživotne spoliehajú na za nič osobne nezodpovedného štátneho úradníka ja sa celoživotne snažím byť energeticky nezávislý. Mám tri druhy zdroja energie, drevo/uhlie, plyn (propan-butan) a elektrinu od elektrárni, vlastnú fotovoltaiku a dieselagregát na vlastný repkový olej. Mohli to tak urobiť takmer všetci, rodinné domy, bytovky aj panelové domy. V 70-80 rokoch bolo úplne bežné že bytovky a paneláky mali vlastnú kotolňu, mohli si za polroka vybaviť zásobnik proburgas a dať ho naplniť v prípade nedostatku plynu stačilo len prepnúť. Rovnako si mohli už dávno kúpiť fotovoltaiku a batérie ako zálohu ak bude blackout, aby im v kotolni fungovala elektronika a obežné čerpadlá. Väčšina národa gaučink + TV, leňošenie a užívanie si blahobytu, kto nemyslí v lete na zimu má skutočne problém a táranie o chudobe a chudobných dôchodcoch sú len lži a výhovorky. Spoľahli sa na vtedy lacný ruský plyn a dnes s nimi moskali krútia ako len chcú.
A kde je tá hranica, medzi náklonnosťou a zastrčenosťou a hlavne kto ju určuje?
Do ameriky USA, Kanady, Argentíny.... emigrovalo od začiatku 1. sv. vojny cca 2 milóny slovákov. Títo slováci vlastneci bojovali za Slovensko. Pitsburská dohoda. Do Ruska emigrovalo cca 2 000 slovákov. To je jasné svedectvo kto sú vlastenci a kto ruskí zapredaci.
Odporúčame