Je názor, že Zem je plochá ? Je.
Je názor, že Zem je plochá ? Je.
Ale nešlo o epidemiu. Ako je definovaná pandémia ? To isté, čo som písal pre nick spozabukakuk, definíciu maš vo vyjadrení virologa Borisa Klempu a ten ju poskytol pochybujúcemu Igorovi Bukovkemu. Prvé video, 35:06-36:46
Samozrejme. To už vysvetľoval Igorovi Bukovskému virolog Boris Klempa. 35:06-36:46 prvé video. Nemusíš pozerať cez hodinu, máš to zistené za cca 2 minúty.
Ja som nepísal o blogu, čítam aj reakcie na neho , ty nie ? Jaj prečítaš si... ale už si poďakoval "Vdaka,pozriem si tento blog."
To, čo tam dala je podstatne významovo vážnejšie, ako to, čo si tu dal ty. Preto som tak zareagoval.
Chovanca budú riešiť resp neriešiť tí, čo išli do Bruselu, ak si toto chcel vedieť.
Tak idem si niečo prečítať o Chovancovi a dozviem sa, že redakcia Pravdy je v rozklade. Hm...
"Čo klíma robí s okolím - to vie každý inteligentný človek. Čo dokáže jeden väčší strom - to tiež vieme. Avšak debil to nevie, nechce vedieť, však mu strom listami zasviní dvor. "
A vieš, čo robia tepelné čerpadlá ? Akým spôsobom sa dnes rieši klíma/vykurovanie v moderne postavených domoch ? Hm...
Dosť drastická metóda, neviem, či by som nabral odvahu vlastne sám sa popáliť. Našťastie, ja mam na takéto veci manželku, je zdravotníčka, takže vie, čo má robiť....
Súhlasím. Som zvedavý, či tu tieto príspevky zostanú a či tu bude diskutovať autor článku...
Nepochopila si to. Viď kapsule zdravia propagované TS . Takže - pomohol babičke ? : )
Ja len, že si písala"odpracovala som v zdravotníctve 42 rokov "
Tak asi vieš, nakoĺko realne sú tie kapsule zdravia a nakoľko je to mimo.
Ibaže ja som expert na chémiu a viem, že by ju s takou formulaciou odpinkali, už sa také prípady stali :)
K tomu tvojmu dokumentu - však tam máš "The correlation between microplastics and adverse health outcomes. Almost all the studies on the toxicity of microplastics use experimental models, and the harm to the human body is still unclear." A to je ešte korelacia, nieto kauzalita. Detto ako spomínaná cukrovka, ktorá je mimochodom pri DM 1 oveľa častejšie diagnostikovana na severe Europy ako na juhu, prečo asi ? Je to autoimunitné ochorenie...
"Od ukončenia gymnázia sme sa stretli každých päť rokov."
"Veď o päť rokov, na ôsmom stretnutí tieto informácie môžu byť celkom iné."
Takže mali doteraz 7 stretnutí každých 5 rokov, 7 x 5= 35
Inak, s tým chodením máš pravdu, ale aj v opačnom zmysle - ja som nebol po 5 a 10 rokoch, potom už ano.
Jednoducho v mladosti som sa viac trápil a nemal som chuť to prezentovať, hlavne nie v dobe, kde sa rátalo kto má aké auto a čo si môže dovoliť.
My sme sa stretli všetky tri triedy z ročníka a komunikovali aj cez internet, bola nato osobitne založená web stranka v každej triede. Ale časom to upadlo...
Zrejme nie, ale keď som na to poukázal, zmizol mi nenávratne príspevok.
"Ten plast je svinstvo, ktoré sa pomaly rozkladá a do ovzdušia z neho idú drobné karcinogénne čiastočky, ktoré musím dýchať."
Ovladaš aspoň zaklady chémie ? Na čo sa rozkladá plast a aké karcinogenne čiastočky z neho idú, ak sa rozkladá, v akej koncentracii a koľko by si ich musela vdychnuť, aby sa to vôbec dalo vyhodnotiť ?
Odpoviem ti, pretože ja chémii na rozdiel od teba rozumiem, to drevo, čo si ty označila ako bezproblémové (lebo je prírodné) by zrejme malo pri hnití a zosušení vyššie exponované koncentracie latok, ktoré by mohli byť považované za nebezpečné .Keby ťa tvoj sused vyzval, nech dokažeš že ti vadia drobné karcinogenne čiastočky z rozkladu plastu , tak by si bola bez šance. Ak by si sa na neho za toto kdekoľvek sťažovala, tak by ťa(pravom) odpinkli. Hlavne ak by si videla riešenie v rovakom plastovom( ale novom) obale : )
Klebetenie je evolučná záležitosť, rovnako tak ako náboženstvo, a ani jedno ani druhé sa zrejme nepodarí zlikvidovať, i keď snaha o to už neraz bola...Takže aká vina ?
Z toho, čo si napísala o Sokratovi - toto čo údajne povedal predsa tiež nie je pravda "„keď to nie je ani pravdivé, ani dobré, ani potrebné, radšej na to zabudni a nezaťažuj tým ani seba, ani mňa!“
Ako vedel, že to nie je pravdivé ? Mohlo a nemuselo to byť pravdivé a on jednoznačne vyhlási, že to bolo nepravdivé ? :)
Ale to ty tvrdíš, že sú zbytočné. Pre tých, čo brania Ukrajinu asi nie, takže ?
mala si tam
"v prípade, že NATO vybuduje podobné základne ako spomína autorka, tak je irelevantné, či budú tieto na našom území, alebo za hranicami, ak teda uvažujeme o potencionálnom cieli jadrového útoku."
Jadrový utok , radiácii rozkažeš, aby do niektorého štatu nešla, lebo tam nie sú zakladne ?
V prípadne jadrovej apokalypsy by to už bolo absolútne jedno ...
Odporúčame