Hejt
K tomu marxistickému heslu - predtým to hlasal Spinoza, Hegel , dokonca Marx to ma od neho , priamo sa o ňom pri tejto vete zmieňuje vo svojich prácach...
Tradična v zmysle heterosexualna s deťmi v manželstve.
Sloboda je poznaná nevyhnutnosť.Máš slobodu mať detí koĺko chceš alebo aj žiadne , ale ak by ľudia nemali žiadne deti, štat bude zasahovať .Máš slobodu odísť kamkoĺvek a usadiť sa tam, ale zase, ak by to urobili všetci resp vyznamná časť, tak to štat bude regulovať. Atď Atď .
Luna5, o otazke adopcií detí homosexualnym párom resp o registrovaných partnerstvach či manželstvach sme sa už bavili v súvislosti s tézou Daga Daniša, že LGTBI je progresivistická agenda. Je ? Prečo nezmení nazor ak racionalne niet voči tomu čo namietnuť ? (adopcií parom a pozor aj detí z decakov) . Prečo v tomto nepovolí Brehy1( žiadna adopcia cudzích detí pre homo ) ani Strangle Uncle (velebiaci Irsko, kde to ide) ani ďalší , čo by sa im stalo ?
Nejde tu skôr o nejakú ideologickú zadubenosť v zmysle pojmu socialny konzervativizmus ?
Ak sa pýtaš, prečo sa dobrým ľuďom dejú zlé veci tak skús porozmýšĺať, prečo by sa nemali...
A prečo chceš veriť - ak som to správne pochopil - že smrťou individuálny život nekončí...
Skús dať na to link, ja som našiel 13 detí pripútaných v tradičnej rodine reťazami. U nas by to v adoptívnej( ani kde by boli dve ženy) nebolo možné...
Načo bol dobrý tento hejt na Bratislavu ?
Veľmi ťa štve slovo "erudovaný" ? Ano, Fico bloguje na Sme. A skús mu niečo v tomto članku z odborného hľadiska vyčítať :)
Samozrejme, že poznám, ty nie ? Ty nevieš, ani že nie je historik, ako sa uvadza na tom videu ?:) Panebože, veď ten človek spochybnil ešte aj pozývací list Biľaka.
Ja som si všimol, že propaguješ video autora odsúdeného za popieranie genocídy :)
Tak taký by si zase nevšimol Tisa a jeho ani nie slovník ale aj realne činy.
Si si ráčila vybrať...
"Vreskot neoliberálnej kaviarne"
" výtlak liberálnej kaviarne"
Aký je medzi tým rozdiel ?
"Nenadviazem na vlakno,kde reagoval Milan. To netreba rozvijat,lebo sa moze lahko stratit. Vidime casto tieto paranormalne javy."
Ale ja na teba nadviažem - to, že sa tu niekedy stracajú diskusné príspevky vo vlaknach, celé vlakna alebo časť diskusií je zaležitosť admina, nie žiadny paranormalny jav.
Že si v pozícii ničiteĺa strojov. A vieš ako tí dopadli. Svet nezvratne ide na digitalnu platformu.
Nepodarilo sa ale ani dokazať, že za tým sú tí, čo by mali z toho osoh, nie vždy to platí a zvlašť v kriminalistike nemôžeš automaticky predikovať, že sú za tým. Ja tiež nie som spokojný s tým, že (zrejme) nevieme na zaklade dôkazov preukazať jednoznačne na konečného objednavateľa a ani ho odsúdiť na zaklade tohto činu, to ale neznamená, že budem hlasať automaticky (bez dôkazov) že to urobil niekto, komu by to prospelo.
Zdravím.
Chýba Ti niečo ako vodičák na dieťa ? :) Problém je, čo s tými, čo by ho nespravili (a mať dieťa im nemôžeš zakázať)
Tak radšej k tomu nikto nesiaha a toleruje sa možné nezvládnutie výchovy dieťaťa. Zároveň, kedže detí je príliš malo,je tu kult dieťaťa (nie detí) a kult materstva. Vždy lepšie ako kult mačiek a psov miesto detí (DINKWAD)
" a musi prist k zlomu ked tento podiel zacne znova klesat."
Musí ? Však si dokázal, že nie ?:)
No však prave. Ja som to dal na daný stav v tomto roku a že to precentualne ide k sebe, ak by to percentualne zvyšovanie bolo aj vďalších rokoch také isté, tak sa pretnú tie mzdy za necelých 10 rokov. Realne sa takto nožnice skutočne zatvarajú. Neviem, prečo si došiel s týmto konceptom ,ale v realnej dobe do 50 rokov dochadza aj pri tomto koncepte k jasnému zavaraniu nožníc...
Nehovoriac o tomto " To percetualne dobiehanie sa v urcitom bode zastavi a potom zacne klesat." Kde ti začalo klesať ? :)
Odporúčame