Prečo boli socialistické deti na tom lepšie ako teraz?
To, čo ja beriem ako výhody/nevýhody tejto doby pre moje deti a v čom sú na tom lepšie sme boli my ( manželka a ja)
ad1 -Žijú v otvorenom systéme, chodia bežne do zahraničia ako za poznaním, tak za oddychom, sú jazykovo zdatní. Komunikujú s ľuďmi rôznych krajín, ich obzor je širší a možnosti uplatnenia podstatne vyššie.
ad2 - Vďaka tomu, že vyrastajú v harmonickej rodine a my s manželkou mame dlhoročné šťastné manželstvo, majú dobré základy na budúci partnerský vzťah, vedia aj to, že by sme ich podporili aj keby to bol nebol heterosexualny vzťah, čo oceňujú. Celkovo aj my, aj táto doba viac praje širšiemu vejáru vzťahov, je slobodnejšia nezošnurovaná. .
ad3 - Ekonomicky sú na tom lepšie, ako sme boli my, ale vedia, že ich životná úroveň bude závisieť hlavne od nich, ako sa uplatnia , poskytli sme im vzdelanie a nechávame ich nájsť si, čo ich najviac baví - zbytok je na nich.
ad4 - Horšie to budú mať čo sa týka zničenej prírody. Budú to musieť riešiť.Hadam to zvládnu...