A pekná výšivka ako reakcia :)
Prečo aj teraz, aj vtedy utekajú na kapitalistický západ ? Si odporca kapitalizmu, takže vysvetli :)
Ver si čomu chceš...
Opačne, sociologovia poukazujú na nebývale konformnú mládež. Ani niečo ako hnutie hippies (never nikomu nad 30, aktívny odpor voči establishmentu, radikalne zmeny a la komunitné rodiny) ani mládež, ktorá by chcela zmeniť spoločenskoekonomicý systém. Buď je mladým tak dobre alebo nevedia, ako zmeniť spoločnosť...
Ľudia sú všelijakí. Toto by si povedal ? "To znamená, že tento človek podával v priemere 64 sťažností denne, a v samotnom júli ich bolo šokujúcich 2 616."
Prečo nie..ja som na SME už vyše 20 rokov a toto sa už aj tam riešilo, sú proste ĺudia, ktorí týmto intenzívne žijú a dokažu produkovať takýmto tempom članky alebo diskusné príspevky a fakt len zo záujmu , ak nemáš dôkazy, že to nie je len hobby, tak s týmto nemôžeš argumentovať
Ani ferro nepíše tie članky denne, občas ma par dní prestavku a občas napíše aj 2 za deň :)
Celková priemerná frekvencia písania člankov za deň odkedy je tu je 0,95 članku za deň.
Opr Aký div...
Asi sa idem naobedovať, takéto chyby :)
Som rád, že tu bloger ferro monitoruje SME, nie je žiadna sranda ani vždy potešenie čítať tam všetko , čo tam vznikne, takže aj takáto záporna spätná väzba je vítaná, systémy bez zapornej spätnej väzby degenerujú...
Zaroveň, nemyslím si, že na to potrebuje nejaké znalosti ŠTB alebo je za to nedajbože platený, to bolo vyčítané aj mne a za seba - pohodlne sa dajú komerntovať tie članky popri zamestnaní a len ako jeden zo neplatených zaujmov, no tak niekto nechodí do krčmy a venuje sa tomuto...
Članok od Radičovej som čítal a z tej besedy - ano, ten pach tam odznel.Odznelo tam ale aj to, aké divadielko to bolo, keď Raž ponúkol demisiu premiérovi, hoci mal prezidentovi, odznelo tam množstvo názorov. Mne sa páči, že v diskusii pod tým článkom boli rovnako zaujímavé názory, napr ten od nyrry bol výborný.Aby sme nerozdeľovali spoločnosť na dôchodcov, ktorí sa majú relatívne lepšie ako mladí s rodinami .Je fakt, že mladí a najschopnejší odchádzajú . Akí div , že to tu potom tak vyzerá...
Nie
"Minister Slovenskej republiky podáva svoju demisiu prezidentovi Slovenskej republiky. Podľa Ústavy SR je to jediný ústavne relevantný adresát, ktorý môže demisiu prijať alebo odmietnuť."
"Ústava SR, čl. 116 ods. 7: Ak prezident prijme demisiu člena vlády alebo ho odvolá, určí, ktorý z členov vlády bude dočasne spravovať veci rezortu, až kým nie je vymenovaný nový minister.
Proces podania demisie:
Minister doručí svoju demisiu prezidentovi.
Prezident má právomoc demisiu prijať alebo výnimočne odmietnuť. Odmietnutie je však veľmi zriedkavé a považuje sa za výnimočnú situáciu"
Dodatok - ak ste pravnička, teraz prave prebieha diskusia na SME, ako sa menia zákony ohľadom rozvodov ale aj dedičstva a pod - toto je z reakcií pravnika
"kaderník korytnačky Klotildy 18:28
No, proste posilnenie dispozičného dedenia zo závetu, na úkor dedenia zo zákona. Tým pádom posilnenie bohatých a oslabenie chudobných, ktorých doteraz zákon zvýšene chránil.
Len ďalší dôkaz, že Smer je čisto pravicová strana bohatých oligarchov, a postupne ruší všetky aké-také ľavicové konsenzy v zákonodarstve "
Váš pohľad ?
Fíha, po toľkých chválach na ňu som sa aj pozrel ako píše a či sme tu niekedy navzájom diskutovali - aj podľa môjho názoru píše väčšinou dobre ale hlavne oceňujem spôsob jej diskusie. Vidím tam vedomé alebo intuitívne použitie systému "otvorených dverí " nekumuluje napätie ani v prípade, ak je kritizovaná.
To nie je jednoduché, ja to napríklad nezvládam :)
K písaniu - knihy vydava kde kto, viď Paškuliak, otazka je aká by bola čítanosť a čo by reflektovali.
Som rád, že napr Ferro tu pravidelne informuje aké články SME dáva. Nezávidím mu to, čítať tie články :)
Čo je ale povzbudivé, napr Janka Remešíkova napísala na adresu Fica ""Nedokázala by som byť v jeho prítomnosti ani minútu, je nabitý zlostnou, negatívnou energiou. " vysvetlil som jej , že je to mýtus a zhodli sme sa na tom. Proste je možná aj iná komunikácia...
Nemusela to dať zmazať ona. Každopádne, už tú informáciu o tom, nakoľko bol Ráž uprimný / neuprimný má...
"podľa vás píšem klamstvá - jedno..."
Nie je tam len jedno klamstvo. Jedno som len uviedol ako príklad, môžem ďalšie :)
Ale načo, že ? Už si v inom móde...
"Vy dehonestujete Lunu 5 len za jej názor, mňa za to, že nesledujem nejakého trápneho Naďa."
Vonkoncom nie. Naďa netreba sledovať, ja ho nesledujem napríklad ale viem, že ten vyrok o generalnom štrajku prvý vyslovil on.Ak si totižto preveríš ten vyrok o generalnom štrajku, tak ti vyhodí jeho. No a načo Tam bolo adjektívnum " trapneho "?
Máš pravdu, informovať ako prvého môže. Nepostrehol som to "informovať", ktoré zahradka podsunula pri članku o podavaní demisie . Vieš prečo to podsunula ? :)
Mirius to prekukol...
Luna5 vonkoncom nemusí vedieť, že sú tam nepravdy a v takom prípade by sa aj negatívna konotácia (ak by bola opravnená ) dala zniesť. Ja nemam na ten blog opačný nazor, len som poukazal na možné skreslenie.
Dobre sa pýta, nedavaj mu ahoj.
"Minister na Slovensku ponúka svoju demisiu prezidentovi Slovenskej republiky. Prezident je ten, kto demisiu prijíma alebo odmieta, a následne rozhoduje o ďalšom postupe – či poverí ministra pokračovať dočasne vo funkcii, alebo vymenuje nového člena vlády."
Takže, naletela si Ráž v tomto nejednal ako rovný chlap ale hral divadielko
"Už niekoľko hodín po nehode ponúkol pánovi premiérovi svoju demisiu, no pán Fico ju odmietol prijať.
. Presne takto sa chová priamy, rovný, statočný chlap"
Odporúčame