Dobre sa pýta, nedavaj mu ahoj.
"Minister na Slovensku ponúka svoju demisiu prezidentovi Slovenskej republiky. Prezident je ten, kto demisiu prijíma alebo odmieta, a následne rozhoduje o ďalšom postupe – či poverí ministra pokračovať dočasne vo funkcii, alebo vymenuje nového člena vlády."
Takže, naletela si Ráž v tomto nejednal ako rovný chlap ale hral divadielko
"Už niekoľko hodín po nehode ponúkol pánovi premiérovi svoju demisiu, no pán Fico ju odmietol prijať.
. Presne takto sa chová priamy, rovný, statočný chlap"

