A čo tá ruská, ktorú tu dennodenne šíriš vo svojich blogoch?
A čo tá ruská, ktorú tu dennodenne šíriš vo svojich blogoch?
Rusi zomierajú za teba, nie mňa. Ty miluješ Putina.
Na výzvu medzinárodného spoločenstva a nie všetky. To fakt schvaľuje s únosy detí na prevýchovu?
Aj ruských vojakov ubúda. Stojí vám to za to?
Rusi sa správajú ako teroristi z Islamského štátu.
Lebo tam, kde sa majú lepšie je socializmus.
Všetci klamú len vy Ficiny viete "praudu".
Ako čítam, miestne Ficiny táto správa riadne rozrušila.
Lebo tam nevládne Fico.
Slovenská "sociálna demokracia" v praxi.
To si fakt myslíš, že tie štatistiky robili novinári?
Myslíš, že Česi sú v tom chudáci?
Porovnaj to s Českom.
Pekný return.
A musím uznať, že oveľa kvalitnejší a inteligentnejší, ako podanie toho Smeráka nižšie, ktorý sa považuje za toho najmúdrejšieho.
To napíšeš ty násobne inteligentnejšiemu diskutérovi?
Odporúčame