A vymýšľa si.
Takto to dopadne, keď si niekto napríklad nenávisť k vojnovému zločincovi Putinovi a odpor k ruskej agresii zamení za nenávisť k Rusku. Riadna fabulácia.
Ešteže si sa na záver príspevku predstavil.
Má prieťahy v konaní. Nič iné, tak tu prestaňte fabulovať. Ste ozaj všetci takí odborníci na zdravotníctvo, vojnu, teraz už aj na právo.
Nepozeraj do zrkadla, nemusíš sa tým potom zaoberať.
Nikto. Smutné však je, že smerácka predsedníčka súdnej rady nemá rovnaký meter na všetkých.
Alebo môžeš ďalej trolovať a hejtovať diskusiu. Tak si si vybral.
Skús čítať s porozumením a odpovedať na otázky. Máš s tým zjavne problém. To by sa blogerovi tvojho rangu nemalo opakovane stávať.
Skús byť vecný a nie trápny. Medzi vtipnom a trápnosťou je totiž len tenká čiara. Myslím to vážne, chcem si to prečítať tak prosím o ten link.
A môžem poprosiť o link na vyjadrenia pána Šandora? Rád by som si to prečítal celé.
Politické procesy? Akurát tak v Rusku a u nás za socializmu.
Koľkí sa postavili za? To je porovnateľné kritérium.
Ani jeden z tebou menovaných nebol prvý. A ako dehonestujem blogera?
Odporúčame