Ako konkrétne majú pritvrdiť?
Posledné? Ani jeden z nich už nebude verejne vystupovať?
Toľký obdiv vodcovi Ficovi. Vyzerá to ako kult Stalina alebo Hitlera.
Čo trepeš a zasa klameš. Obyčajní ľudia ho opakovane volili. Keby trpeli, tak to nespravia.
Chodil tam aj Richter?
Ale áno. Boli ochotní v minulosti. Ako ale vieš, že by neboli ochotní teraz, keby bolo treba? A do akého boja by mali byť ochotní ísť?
A do akého ozbrojeného boja ich posielaš?
Dedič, si zakomplexovaný. Inak nemožno hodnotiť tvoj útok a urážky na hlavné mesto a jeho obyvateľov. Ako ty vravíš, ďalší to na Matoviča. Dúfam, že admin tento blog stiahne.
Ale vojna sa môže opakovať, však Rusáčik?
Konkrétne kto ste "my"?
Dedič, prečo opäť urážaš poslankyne opozície, že sú mrzké?
Odporúčame