Ešte to by chýbalo, aby išli PS s Hlasom. Šutaj, Bartek a spol. by ich potopili. Takže Korčok, ktorý odsúdil ruskú agresiu je vojnový stváč. Fico, Orbán a vy všetci, čo ste ruskú agresiu nikdy neodsúdili, ste mierotvorcovia. Čudné videnie sveta.
Ale podstata môjho príspevku bola o tom, prečo je Pellegrini sám.


