Aj my teba.
Jasné. Vyjadruj sa len ty. Ty vieš všetko najlepšie. To je tvoj spôsob "diskusie".
V tvojom zvrátenom svete. Obhajovať Hitlera a Putina, na to musíš mať silný žalúdok.
Oni ničia a vraždia, kradnú cudzie územie. Ďakujem pekne za takú ochranu.
Aj ty si napichaný. Ani o tom nevieš. Ja píšem o faktoch, onyom, že sa už takmer u nás nevyskytujú čierny kašeľ, záškrt. Ty len hejtuješ.
Vďaka očkovaniu sme v minulosti takmer "vyhynuli" viaceré detské choroby. Dnes sa dostávajú k moci "konzervatívne" sily, ktoré to idú všetko zničiť. V USA Trump a Kennedy, u nás Fico a Kotlár....
Tak sme sa dozvedeli novinku. To nie ruské vojská vstúpili na územie iného štátu, ale vraj vojská EÚ vstúpili na územie Ruska. A tieto sprostosti vás kde učia?
Čert nám bol dlžen vojnu, nie Ukrajinu. Len vám rusofilným fanatikom ani tak nevadí vojna, ako Ukrajina. Naopak, vojnu podporujete.
Chovaj sa slušne a nič ti nezmizne.
Aj koaličné lajná.
Aká cenzúra?
Trump nech sa radšej stará o USA. Deti sa tam strieľajú na školách a on mudruje o iných.
Ani jedna z nich nie je členkou NS SR.
Skôr politický kapitál vytlka Fico. Bielym prispeje, Rómom nie.
Žiadna zmluva v roku 2022 prijatá nebola.
Akurát, že s neutrálnym statusom na OH žiadny rusak nepôjde.
Odporúčame