Kto to rozporuje? Skúste čítať s porozumením, o čom je reč.
Kto to rozporuje? Skúste čítať s porozumením, o čom je reč.
Ani tisíc zubov tam dokopy nemali.
Veď taká budova v Košiciach ani nie je.
Proti čomu konkrétne si protestoval?
A koľko vás teda bolo? Pol milióna? Zasa len fňukáš.
Len dvesto ľudí na Slovensku je proti progresivizmu?
Teba na konferencii psychopatov.
Len do seba Ficiny.
Ešteže vy Maďari ste samé dobro.
Strácaš nervy ficina.
Kde píšem o eú. Urážaš, lebo si mimo. Ahoj.
Choď hrdina.
Keď ty budeš žiadať sankcie od Ruska.
Putin a Trump. A ty máš jasno ficina?
Vráť sa do školy. Venezuela nie je v Európe. To by si mohol vedieť.
Že ste stále mimo. Čo teraz plačete?
Ešte sa tešíš z víťazstva Trumpa?
Odporúčame