Rusov obhajuješ USA kritizuješ.
Rusov obhajuješ USA kritizuješ.
Veď si sa tešil s víťazstva Trumpa.
Ficovi priatelia Trump a Putin porušujú medzinárodné právo.
Prečo máš dvojitý meter?
Teraz vykrikuj , že USA na to majú právo.
Čakám, že sankcie budú neúčinné a Fico s Orbánom ich zablokujú.
Nie. My nemáme dvojaký meter ako ty.
Veď si sa z Trumpa tešil.
Fico s Orbánom ich zablokujú.
Čo ficina, veď si ho chcel za prezidenta.
Ficiny velebiace Trumpa teraz nevedia, čo písať.
Fico a Orbán uplatnia právo veta a sankcie zablokujú.
Prečítaj si komodorove (hrochoťan) primitívne príspevky a skús ešte raz.
Keď Európa ticho nie je, ako v prípade ruskej agresie, tiež pitchuješ.
A ako si sa tešil z jeho víťazstva.
Rusi zaberajú ukrajinské územie so značným nerastným bohatstvom. A fašisti ako ty tomu tlieskajú.
A príslušníci menších štátov ich podporujú. Ako u nás Ficiny.
Veď si mal Trumpa za mierotvorcu a privítal si jeho víťazstvo.
Diskusie alebo urážok? Tak diskutuj. Ako to zhorší tvoj osobný život?
Akú pridanú hodnotu môže do parlamentu priniesť človek, ktorý v živote nepracoval?
Odporúčame