Už sa neoplatí na tieto jeho drísty ani reagovať. Len by ma zaujímalo, čo ho motivujte šíriť tu dennodenne ruskú propagandu o vojenských "úspechoch" ruských okupantov.
Už sa neoplatí na tieto jeho drísty ani reagovať. Len by ma zaujímalo, čo ho motivujte šíriť tu dennodenne ruskú propagandu o vojenských "úspechoch" ruských okupantov.
Skôr tvoje rusácke príspevky sú o tom istom aj keď ide o rôzne témy.
A preto Rusko vedie vojnu na cudzom území
O čom točíš? Putin povie hovadiny a ty sa hneď pokadíš?
A preto Rusko chce teraz vojnu? Čo máme s Napoleonom?
Vraj "Tý ktorý žijú..." A ty iným nadávaš do hlupákov?
A aký používaš? Ruský?
Hlavne tam nevládne Fico.
Aký je skutkový stav?
Inteligentný príspevok. Typický od človeka, ktorý miluje Fica.
O tomto je vaše "vlastenectvo". O frázach.
Ešte ti doma nepovedali, že pohyb na čerstvom vzduchu je zdravý?
Dedič a ako bolo v sobotu v Košiciach na protislovenskom proteste organizovanom bývalým ruským občanom?
Trump - Ficov priateľ.
A ako si sa tešil z víťazstva Trumpa vo voľbách.
Odporúčame