A preto vieš, ako to bolo s tým komunistickým pučom.
Ako ty na smeráckom mítingu v Nitre?
No vidíš. Fica zasa milujú dôchodkyne. Ktovie, koľko má od nich bombarďákov.
Zober loptu, nie alkohol.
Práve pre tieto vaše klamstvá po voľbách končíte.
Sme výnimočný štát. Stredoškoláci sú múdrejší ako premiér krajiny.
Tupci nepoznajú gramatiku.
Vy dvaja bývalí komunisti riadne vyšilujete. Ľudia poslali do čerta. To je všetko.
A tých, ktorí kričali na prezidentku prečo nepranierujete ako toho študenta? A prečo klamete, že na Kiskovej prednáške bola účasť povinná?
Vy sa bojíte tých protestov a ľudí.
Danko vedel, ale nepovedal. Kto mu verí, nech sa ozve.
Tvoj príspevok obsahuje tému vulgarizmov a spojil si to do Slušným Slovenskom. Tak som si dovolil zareagovať. Opäť sa v plnej nahote prejavuje vaše farizejstvo.
Vždy ma pobaví, ako sa voliči Smeru vyvyšujú nad iných, že sú vzdelanejší, rozhladenejší, inteligentnejší, samostatne mysliaci. No čo už.
A ešte viac ma baví, ako sa boja vecnej diskusie a nazývajú ju otravovaním. Neuvedomujú si, že diskusia k blogu patrí.
Odporúčame