Nazývaš Fica poloretardovaným? No čo už. Fajn.
Nazývaš Fica poloretardovaným? No čo už. Fajn.
Vláda má svoje mienkotvorné medium. Infovojnu, Hlavné správy... Podľa Fica to sú mainstream.
Ježišovo rúcho sa zachovalo a Ficovo sako nie?
Ficove sako sa už našlo?
Najhlavnejšia príčina je súčasná neschopná vláda a vy, ktorí ju podporujete. Namiesto ekonomiky riešite pohlavia.
Ty chceš ísť pod vplyv Ruska?
A čože tí Rusi vyhrali konkrétne?
Takže zasa oklamali svojích voličov.
Súhlasím. Vojenská pomoc Ukrajine ako štátu, ktorý bol napadnutý, nie je podporou vojny. Podporou vojny sú návštevy slovenských politikov v Kremli alebo na ruskej ambasáde.
Opäť si nepochopil. Je to reakcia na tvoj príspevok o 26:18, nie na blog. Takže chyba je v tvojej hlave.
Tu nejde o Naďa ale o ďalší teplý flek pre poslušného trola. Pritom v rámci konsolidácie sľúbili rušiť dohody v štátnej správe.
Odporúčame