Opäť si nepochopil. Je to reakcia na tvoj príspevok o 26:18, nie na blog. Takže chyba je v tvojej hlave.
Opäť si nepochopil. Je to reakcia na tvoj príspevok o 26:18, nie na blog. Takže chyba je v tvojej hlave.
Tu nejde o Naďa ale o ďalší teplý flek pre poslušného trola. Pritom v rámci konsolidácie sľúbili rušiť dohody v štátnej správe.
A ešte bude pred verejnosťou tajiť, načo tam išla.
Veď jej to zaplať.
Za vlády tejto koalície nastala tvrdá cenzúra v STVR.
Daj priamo link na tie nemecké médiá a nie na proruské parlamentné listy.
Už sa našlo to "rozstrieľané" Ficove sako?
Ty odsudzuješ Putinovu vojnu alebo ju schvaľuješ?
Stojíš na správnej strane, ruskej, ktorá zabíja Ukrajincov. Áno ty, Fico a pár ďalších. Schvaľuješ vojnu a mal by si za to pykať.
Fico Slovákom: Buďte ticho!
To jeho prestrieľané sako sa už našlo?
Áno, nakoľko nie je žiadny sociálny demokrat. Sice ani patriot, ale čo už.
Najväčšiu a jedinú vinu na tejto vojne má Putin. Môžete ho obhajovať aj s Ficom koľko chcete.
Klameš. Všetci voliči nebudú voliť stranu Referendum.
Ty tu nie siúl doma. Ty si doma v Rusku smrade.
Ja nechcem vyhladiť celý národ ako ty smrad ruský.
No choď ty fašista. Skús to
Odporúčame