Prečo by odtiaľ utekali? Veď v Čechách Fico nevyhral. Ty si mimo.
Prečo by odtiaľ utekali? Veď v Čechách Fico nevyhral. Ty si mimo.
Súdružka Konečná sa psychicky zrútila.
A? Veď práve, dostali na budku.
Prečo by utekali z Česka? Babiš podporoval proticovidové opatrenia.
Žeby boli v SPD a Stačilo liberáli by som netvrdil.
Prečo? Veď tí tvoji sa do parlamentu nedostali.
A Okamura a Konečná?
Myslíš tých z SPD a Stačilo?
Kto konkrétne, teda okrem teba, tvrdil, že je dezolát? Prečo klameš?
A čo tvoji náckovia z SPD? Ako?
SPD a komunisti je na ktorom mieste?
Koho zaujímajú kydy Eštoka?
Ale na keby sa nehrá.
Ešteže Konečnej pomohol obdiv k Putinovi.
Takže tuly keď si praješ,aby nezomierali ľudia v Gaze, si protislovenský?
Odporúčame