Je rozdiel medzi exit polom a realitou po sčítaní 70 percent hlasov.
Je rozdiel medzi exit polom a realitou po sčítaní 70 percent hlasov.
Áno. Komunisti ste mimo parlamentu.
Možno bude potrebovať oboch.
? To čo si sem napísala za blbosť?
Uvidíme, koho sú Babiš vyberie. Možno motoristov. Podľa počtu mandátov.
Okamura chcel dvojciferný výsledok, možno nebude mať ani 8 percent. Debakel.
Ako zatvárali ľuďom ústa? V akom matrixe žiješ?
Nemyslím. Babiš nie je taký extrémista ako Fico.
Takže nakoniec to vyzerá, že ANO bude mať cca 35 percent a červený odpad mimo parlamentu.
Doteraz vládli a do zákopov nikoho neposlali
ANO je jednoznačne proeurópska strana.
Nižšie som ti to uviedol. Tvrdil si, že PS vždy vo voľbách len prehralo.
Isto, v roku 2023 prehrali a preto majú druhý najvyšší počet poslancov.
A voľby do EP jednoznačne vyhrali. Opakujem, nemáš prehľad. Môžeš začať ďalšie vlákno.
Každý, kto v diskusii faktograficky ťahá za kratší koniec, začne radšej nové vlákno s oslovením oponenta. Ľahko čitateľné.
Aj teba to tvoje "milujem Fica".
Opäť tá stará pesnička a čo hentí...
Ale ako prezident stelesňuje Rusko a jeho čelných predstaviteľov.
Odporúčame