Prečo nepodá trestné oznámenie Fico?
Prečo nepodá trestné oznámenie Fico?
Akú národnosť má březen, keď na Slovensku je marec?
Zasa si naletel Ficovi?
Podal Fico trestné oznámenie?
Slovenskí "vlastenci" vždy hľadali vinníkov mimo Slovenska.
On píše o inom.
Len to rozober, keď to dokážeš. Nielen tu frázy vypúšťať.
Ty podporuješ vojnu a hráš sa na chrumkavého.
Že politici začínajú od seba. To je vtip? Konsolidácia beží už dva roky.
Gratulujeme.
Čo by tým konkrétne získali?
Zrejme si fackaný ty dennodenne a z oboch strán, keď si schopný tieto sprostostí už celé roky. A obdivovať Kolára to chce fakt značnú dávku obmedzenosti.
A čo pre očkovaných akože robí?
To skôr ty buzer.
Presne. A Česi nebudú písať žiadne nóty. Nie sú takí primitivi ako sú v Smere.
Nemal náhodou ruky v tých atentátoch samotný bloger?
Ja som čítal, že je to jeho vec a podporili ho.
Odporúčame