Keď Kotlár výskum nerobil, načo si kupoval mikroskop a púšťal vlastnou žilou?
Keď Kotlár výskum nerobil, načo si kupoval mikroskop a púšťal vlastnou žilou?
Tak musia zverejniť všetky tajné informácie a udalosti, ktoré v krčme odhalili.
Presne tak dedič. Tí "najjednoduchší" s vysokoškolským vzdelaním, sedia v kaviarňach. Tí "najmúdrejší", plochozemci so základným vzdelaním, ktorí sa nevedia obslúžiť pri samoobslužnej pokladnici, v krčmách.
Ja odsudzujem zabíjanie palestínskych civilistov, ale na rozdiel od vás aj ukrajinských.
To je váš vysnený svet. Aby sa všetci správali ako Bombic. Si ani neuvedomujete, kam by to viedlo.
Po čom sa obrátili k Bohu? Po tom, keď Trump zahlásil, že nenávidí všetkých svojích oponentov a praje im to najhoršie?
Po čom sa obrátili k Bohu? Po tom, keď Trump zahlásil, že nenávidí všetkých svojích oponentov a praje im to najhoršie?
Kde ste boli americkí a aj iní konzervatívci s vašimi bohoslužbami, keď na amerických školách boli zabití študenti aj "vďaka" tomu, že svätci ako Trump a Kirk podporujú držanie zbraní aj za cenu ľudských obetí? To je to vaše dobro?
A k včerajšku. Aj z pohrebu spravili cirkus.
Ale v minulosti hovoril o veľkom Maďarsku.
Na jar 2026 končí.
Kamenický rozhodne odborník nie je a nemá čo robiť v ministerskom kresle.
Že odborník Kamenický. Ten bol dobrý.
Minister financií, ktorý "argumentuje" tabuľkou z webu.
Presne tak. Moderátor verejnoprávnej televízie sa nemá čo pýtať politikov z vládnej koalície. Len ich pozvať a nechať trepať.
Alebo ten váš, nedemokrati a obdivovatelia totality. Že?
Odporúčame