Ten už skončil. Čo teraz?
Ten už skončil. Čo teraz?
Hlavne, že nemá peniaze pre folklórne súbory, menšie divadlá...
Prečo ťa nezaujíma aj dovolenkový program Šimkovičovej?
Prečo by ju bral na dovolenku?
V čom jej držíš palce? Že ide na dovolenku za erárne.
Pýtajú sa aj občania, daňoví poplatníci.
Nesmeruje na slobodu.
Prečo nechce informovať verejnosť o programe služobnej cesty? Je platená daňovými poplatnikmi.
A hlúposť prekvitá.
Lorenová, Marceau...
Krásna žena, skvelá herečka. Práve v nedeľu som pozeral Vtedy na západe. Spomienky letia do hereckeho neba.
Pýtala sa tam?
Aj blogeri máte senzáciu.
Spoločnosť by bola chorá, keby ho pustili, čo nehrozí.
A vyplatené budú 13 krát za 12 mesiacov.
Samozrejme, že Slovensko a Maďarsko nepozvali. Ide o obranu EÚ a hrozí, že slovenskí a maďarskí politici budú informovať Rusov.
Z čoho si nervný?
Toto je tvoj problém vo všeobecnosti.
Máš pravdu, že títo ministri nie sú normálni.
Či je progresívne na tom, že vyžaduje sprístupnenie informácií, na čo boli použité peniaze daňových poplatníkov?
Odporúčame