Práveže Žitná nemá vlastný názor a šíri len ruskú propagandu.
Práveže Žitná nemá vlastný názor a šíri len ruskú propagandu.
Možno tá iskra preskočí aj na Slovensko. Potom to bude bloger kritizovať.
Ho koná ex offo, keď vyhodnotí situáciu ako jednoznačné porušenie zákona. Tu to zrejme tak nie je. Takže Ficiny, neurážajte kde koho, ale už podajte trestné oznámenie. A OČTK budú povinné konať. Inak sú všetky tieto vaše plačovky irelevantné.
Názor na niečo čo vraj bude. To nie je názor. A daj aj sto plusiek, význam to má nulový.
Daj vedieť, ako to dopadlo.
Isto, najmä s tou tabuľkou z webu.
Na vaše smerácke haciendy si zabudol.
Tiež ma pobavilo, že tá cudzinka niekoho vyháňa zo Slovenska.
A ty už si podal trestné oznámenie alebo nie?
Ticho! Všade o tom písali. Ticho je o tom, prečo nepodáte nikto trestné oznámenie.
50 percent voličov Smeru.
Jednoduchá odpoveď. Podaj trestné oznámenie a dozvieš sa.
Keď o stredoveku píšete vy, čo veríte, že Zem je rovná doska.
Je to presne naopak. Ak to je pravda, podajte smeráci trestné oznámenie.
Novinári z Infovojny a Hlavných správ to už isto preverili. Podaj trestné oznámenie ty.
Odporúčame