Čo by si ty povedal alebo hovoríš mi je u riti.
Čo by si ty povedal alebo hovoríš mi je u riti.
Tak ty si jeden z tých chudákov, čo uverili Kotlárovi, že očkovanie mení ľudí na kukuricu? Úprimne mi ťa je ľúto.
A preto nevedia zmerať hodnotu DNA?
To je tvoj výrok?
Teraz som si dal z čokolády, na obale ktorej je zelená žaba. Čo len so mnou bude?
Vzorku im dal Gates.
A prečo si to nevedel pred časom? Už si otočil?
Samozrejme, že ty skôr uveríš Kotlárovi, keď si uveril Machalovi ti o plochej Zemí.
Veď je prezident. Nech na tom trvá.
Aké máte vzdelanie?
Tvoje zúfalstvo začína byť toxické.
Tak načo si on kupoval mikroskop?
Blbci sú tí, čo mu veria.
To sú aj tak.
Áno. Veď sám tvrdil, že to zistil pomocou kúpeného mikroskopu. Už si zabudol? Kto je Metod?
Akú situáciu?
Kotlár má certifikát?
Kolárove laboratórium s mikroskopom je akreditované?
Médiá len informujú. Pýtajú sa Kotlára a ten nevie odpovedať. Pravda už vyšla na povrch x krát. Len vy ju ignorujete. Kotlár je magor ako každý, kto mu verí.
Odporúčame