Voľbami, prípadne, nakoľko to om ženie do extrému, občianskou neposlušnosťou
Voľbami, prípadne, nakoľko to om ženie do extrému, občianskou neposlušnosťou
Analýza nevyšla ako si Fico želal, takže nebude sa riešiť ani na vláde. Je to totálny magor.
Z princípu ver Kotlárovi a babkám s vysokou školou života.
Dezoláti dostali od vedcov po papuli, teraz ich preto nenávidia.
Hnusný zbabelec Fico. Neprizná si chybu.
Je nikoho do ničoho nenútim. Takých ako ty mám ozaj na háku.
Čo je vás magorov do toho kto sa dá, kedy a proti čomu očkovať?
Podľa strany Smer je teraz mainstream Infovojna, eReport, HS a podobné "médiá".
Zato ti pri válove riešia vakcíny, plochú zem, štátne prevraty s podobné nezmysly. To už je len výhra.
Ďakujem blogerovi, že poukázal na to, že naša neschopná vláda nedokázala zabezpečiť alternatívne zdroje surovín.
Respektíve môžete robiť svoje závery, ale tie sú irelevantné.
Na výklad ústavy a ústavných zákonov, ich platnosti a účinnosti sú všade vo svete presne určené inštitúcie. Takže ako bloger môžete informovať o ich znení, ale nie robiť závery.
Správne. Nacistov treba takto trestať.
Vy si urobte poriadok vo svojej hlave.
Že nadávajú, že naštval. Smiešne. Len poukazujú na ten nezmysel, čo vypisuje na účely ruskej propagandy.
Má bloger právnické vzdelanie?
Kotlár je z opozície? Poverila ho opozícia? SAVku požiadala opozícia? Blogeri na Pravde si novinári?, lebo tí o tom stále píšu. Ty si iný mysliteľ.
Pod oficiálnou správou sú vedci podpísaní. Verte mi.
Že nemajú postavenie znalca neznamená, že nevedia zmerať hodnotu DNA vo vakcíne.
Odporúčame