Zrazu ste to nikto netvrdili.
Krčméry o piatich. Ale prečo vy o dvoch, dokonca o úmrtí?
Ale veď následky očkovania sa mali prejaviť do dvoch rokov. Úmrtím očkovaného. Už to neplatí?
Možno ani nie je presvedčený, že vakcína je zlá, len zadanie má také.
Ďakujeme SAV, že chráni občanov pred bláznami a samozvanými odborníkmi na všetko.
Mne stačí jedna veta. Aby sa ho verejne zastali alebo sa od neho dištancovali.
Zrazu si právnik? Nie si. Klameš. A na učňovku ma ozaj nevzali. Tam som sa totiž nehlásil.
No ako čítam, ako hejter sa v tento diskusii chováš ty. Odpovieš na tú otázku, aké máš právnické vzdelanie?
Nejako mi v tej glose chýba výzva Bombica k strane Smer.
Blanár je najväčší odborník na vakcíny. No čo už.
Súd o ničom rozhodovať nebude. Kotlár nech zverejní výsledky.
Vieš, podľa niektorých pri znásilnení je vždy vinná žena, nie násilník. Takto oni teraz vidia ako vinnú z vojny obeť, t. j. Ukrajinu.
Odporúčame