Ale nevyhrali ani tvoji ľudáci a náckovia.
Ale nevyhrali ani tvoji ľudáci a náckovia.
Vraj národ sa počas SNP zomkol. A čo vtedajší vládni predstavitelia, ľudáci a iní nacistickí kolaboranti. Nie, národ bol aj vtedy rozdelený.
A hranol odkazuje Slovákom, "buďte ticho!".
Rusko je ešte stále nacistický štát, nie post.
Budeme šetriť na štáte, ale ešte nevieme ako.
Brzda si ty, keď ani nevieš, že si Kotlár kúpil mikroskop a skúmal.
Prečo, lebo nemôžete zabíjať vo väčšom množstve?
Ale ty si, keď podporuješ vojnu a zabíjanie na Ukrajine.
Tak ty tu obhajuješ zabíjanie detí a nemu niečo vytýkaš?
Bojovať chce Putin. A ty, Fico a podobní smerácki magori.
Koľkokrát bombardovali Rusi a koľkokrát Ukrajinci?
Skús čítať ešte raz. Rusi bombardovali a zabíjali na Ukrajine, nie Ukrajinci v Rusku. A ty sa z toho tešíš.
Takže keďže ti za to nestál, prekrútil si históriu. Klasika.
Ty si obdivuj to svoje veľké bandero ty klamár.
Má pravdu. Keď útočia Ukrajinci, hneď to považujete za terorizmus.
Odporúčame