Takže lepšia vojna ako prímerie?
Hlúposť. Na území Lotyšska neboli.
Prečo by z Ruska, ktoré Lotyšsko považuje za nepriateľský štát, Lotyši vpúšťali osoby tretích krajín?
No daj, ako tam poupratuješ? Tebe vo tvojej jednoduchosti ani nedochádza, že to čo píšeš má znaky fašizmu.
Prečo si zúfalý?
Oni sa poučili, vy nie.
Veď prečo tí komunisti nezostanú v tej ich zemi zasľúbenej v Rusku?
Prečo sa pletiete do dialógu iných hlúpymi a nelogickými poznámkami?
Automaticky? Kdeže. Štatisticky.
No spoločnosť rozdeľujú aj blogerky, ktorí tvrdia také nezmysly, že mládeži študujúcej v zahraničí smrdí pracujúci našinec.
Ku zmene nadpisu (ten pôvodný bol asi málo bulvárny). Takže ľudia v 87-ke zomierajú na očkovanie. No čo už.
A v Pravde vyšla príjemná súprava, že Rusko zrušilo zo strachu prehliadku vojenského námorníctva.
Ďalší smerácky inteligent.
Aký inteligentný príspevok. Ty budeš volič Fica, však?
Odporúčame