A? V minulosti rozprával iné. Len píšem, ako ho mohol vyprovokovať. Možno to bola nominácia Šimkovičoveh, možno podpora ruskej agresie, možno urážanie občanov SR zo strany Fica, ktorí ho nevolili, možno šírenie nenávisti zo strany Fica...
A? V minulosti rozprával iné. Len píšem, ako ho mohol vyprovokovať. Možno to bola nominácia Šimkovičoveh, možno podpora ruskej agresie, možno urážanie občanov SR zo strany Fica, ktorí ho nevolili, možno šírenie nenávisti zo strany Fica...
Dúfam, že im bude pozastavený plat, keď už je tá konsolidácia.
Myslíš ako ten tvoj Putin na Ukrajine?
Trest v zmysle platných zákonov.
To je také matičiarske.
Voliči Smeru už volajú po najprísnejších testoch. Pripomína to obdobie známe z dokumentov, keď súdili Dr. Horákovú. Tým ju nechcem porovnávať s pomýleným Cintulon, len poukazujem na správanie sa angažovaných občanov.
Tak potom aj ty. Tiež šíriš nenávisť.
Alebo voliči Fica, ktorí ho milujú.
Čo je na to liberálne?
Ako to súvisí s obsahom článku?
Rusko je krásne, Rusko je múdre...
Vraj táto vláda je to najlepšie čo môžeme mať. Prečo? Lebo dokáže oslavovať a byť sa do pŕs, akí sú vlastenci. Ako vidieť, niekomu tie pózy stačia.
To potom ministerka nekuktúry Šimkovičová nie je vôbec dobrým človekom. Tej je spisovná slovenčina na míle vzdialená.
Asi tak. Mňa stále zaráža, ako sa títo smeráci neustále niekomu vyhrážajú.
Odporúčame