Táto vláda plus prezident, to je panoptikum bizarností.
Táto vláda plus prezident, to je panoptikum bizarností.
Už aj Danko je slniečkár?
Áno. Pellegrini by mal prestať šaškovať. Do prezidentského paláca sa vracať nemusí.
Oni išli vykonať poslanecký prieskum? Mali poverenie?
Dedič. Dobre spravilo vedenie VW. Ak ste chceli smeráci diskusiu, mali ste s ňou začať pred tým, ako ste začali útočíte na vedenie VW.
Takže Blaha vás zasa oklamal
A prečo tu spamuješ?
Preto, lebo je klamár.
Sú za nič nerobenie. A takií ako ty im lížete zadky.
Kde tvrdí, že mu to vadí?
Aj tým vadí, že je klamár.
Ešte nedávame a aj tak dostali Smeráci Slovensko na dno.
Nikomu nevadí teplý prezident. Vadí prezident Pellegrini ako klamár.
Zasa si mimo. Daj si na misku váh to, čo spravili pre Slovákov Nemci z VW a čo tí dvaja nímandi zo Smeru.
To bola asi rečnícka otázka.
Ona miluje Fica. Nepotrebuje nič vedieť.
Ty úchylák, teba kto preťahuje?
Fico a Blanár v rámci Európy šiestu.
Títo dvaja najzbytočnejší slovenskí politici len hrajú divadlo pre svojich pripečených voličov.
Viem kto je Marcinkova, ale neviem kto je banan1111. Pripomína mi nejakého somára.
Odporúčame