Vôbec nie lebo Fico. Budem voliť stranu opozície, lebo chcem slobodu aj pre menšiny, nerobiť z nich terč nenávisti, lebo majú schopnejších ľudí, ako sú Kamenický, Šimkovičová, Blanár, Huliak... To vy staviate svoju voľbu proti niečomu, proti progresu, ako v blogu priznávate.
Kde ste čítali, že sa Šimečka venuje len lgbt tematike? To je hlúposť podsúvaná smeráckou propagandou, na ktorú ste naskočili m


