Medzí "starými" nie sú aj takí, ktorí chcú alebo v minulosti zneužívali systém?
Medzí "starými" nie sú aj takí, ktorí chcú alebo v minulosti zneužívali systém?
Zjavne ani netušíš, prečo je Rakúsko neutrálny štát. A ani to, že tiež vydáva prostriedky na zbrojenie.
Atmosféra je šialená práve kvôli takým politikom, ako je Fico.
Nežiadal Fico od iných, aby dali v nedeľu s politikou pokoj?
Chcel som tiež podotknúť, že tu vládne niekto iný ako Matovič, PS..., ktorých potrebujú miestni blogeri neustále spomínať. Ako to robia koaliční politici v diskusiách.
Takže už aj beh je nebezpečný? Si to predstav. Akú sprostosť budete šíriť nabudúce?
Ja by som zrušil aj financovanie asistentov poslancov. Ak poslanec potrebuje asistenta, nech si ho platí zo svojho.
Pozri aký si zvolil nick. Ešte sa čuduješ?
Veď sám píše, že Rusi poskytli informácie... Takže tiež je na ne odkázaný. On videl len ničenie. A je z toho šťastný.
Kto vidí vojnu, je šťastlivec. To sú životné hodnoty však Dedič (cenisan)?
Robili si ju z vás, keď ste očakávali nový svetový poriadok.
Odporúčame