A to si sa ešte nedávno vytešoval z jeho víťazstva vo voľbách. Je toto vôbec možné?
A to si sa ešte nedávno vytešoval z jeho víťazstva vo voľbách. Je toto vôbec možné?
Ficovi kamaráti sa pohnevali. Na koho strane je Fico?
To je "logika" proruských trolov. O ich "inteligencii" svedčí aj príspevok cacoka nižšie.
Takže sa k nim prirovnávate.
Kritizujem. Nie som Orbán alebo Trump.
Čo to sem pletieš?
Na vlak nikto neútočil. Neklam stále.
Ficovi priatelia sa pohádali? Na koho strane je teraz Fico?
Podľa proruských trolov je všetko v poriadku, lebo zomreli len štyria civilisti. Smeráci, koľko vám je dosť, aby ste bolí spokojní?
Áno, veď volili Kaliňáka.
Most ako vojenská infraštruktúra áno. Vlak nikto nebombardoval.
Myslíš, že svojimi infantilnými a primitívnymi príspevkami niekoho rozhodíš?
Ruské špiny zabíjajú civilistov a slovenské smerácke špiny ich v tom podporujú. Pozri nižšie príspevok Ficovho voliča. On dúfa, že to zabíjanie bude pokračovať.
Si chorý človek.
Vidíš ten rozdiel? Ukrajinci len bombardéry, Rusi aj civilné objekty. A ešte to idete obhajovať.
O čo ti ide? O podporu špinavých fašistických Rusov?
A v tých skladoch sa nachádza len kov?
Odporúčame