Logicky. Slovenský prezident nemôže vyhlásiť referendum, keď zber podpisov organizovala ruská ambasáda.
Logicky. Slovenský prezident nemôže vyhlásiť referendum, keď zber podpisov organizovala ruská ambasáda.
Dedič, ale veď to ty si už napísal niekoľko blogov o tom útoku. Samozrejme,pod rôznymi menami.
Takže už z idete zakazovať aj informácie o počasí?
Ako čítam nižšie, táto informácia niektorých riadne vystrašila.
To tvrdíš ty.
Že by bolo niečo, ak by ..., To je názor?
O tom Silvovi a Bidenovi to tvrdíš len ty. Neviem odkiaľ si to čerpal.
Irán dodáva Rusku drony, Kórea vojakov. Výborná príprava na mierové rokovanie.
Rusko zaútočilo na Ukrajinu. FAKT.
Ukrajina by vraj inak o mesiac zaútočila na Rusko. Domnienka, ak nie KLAMSTVO. Moderné je to teraz nazývať "názor".
Dedič, môžeš reagovať pod nickom cenisan.
To vravíš o tej svojej? To si nezaslúži.
Už aj urážky sú názor? Kam sme to dopracovali?
Nie, Ukrajina nie je mŕtva. To sú len silné reči proruských fašistov.
Patrilo vyššie pre kurachovo. Vy nevidíte, že je úplne mimo realitu?
Cieľom bolo zredukovať... Prečo vy so základným vzdelaním odhalíte všetky sprisahania?
Podali ste trestné oznámenie za to sfalšovanie štatistík?
Kto pripravil ten scenár?
Odporúčame