... telefonický rozhovor...
Dobré prirovnanie Putina k Hitlerovi. Okupant ako okupant. A každý okupant by mal ustúpiť z cudzieho územia.
To si fakt taký naivný, že sa to nedá preukázať, či tam bola?
Máš pravdu. Aj na Fica musia platiť zákony.
Samozrejme, že sa "nepotvrdí". Šutaj zariadi.
Podvod. Ako prítomnú na hlasovaní zaevidovali poslankyňu opozície, ktorá tam nebola.
Čo nechali prejsť? Nejaké bezvýznamné vyhlásenie pár poslancov.
51 poslancov to je ako prd do Stromovky.
To je prekrúcanie reality. Oni za to nehlasovali. Prečítaj si ešte raz článok, nielen nadpis.
Nehlasovala. Hladovať by mohli.
Parlament? Veď za to nehladovala ani polovica poslancov.
Nepochopil si podstatu môjho príspevku. Ja len, že chápem tých ľudí, keď bojujú za svoj majetok a kritizujem tých, ktorí ich za to urážajú alebo sa tešia z toho, že im bude vyvlastnený majetok viac, ako z tej samotnej priehrady. Slováci.
Gašpar je hybridný politik.
Nevyskakujem ani teraz. Len poukazujem na tých, ktorí sa tešia z toho, že nejakým ľuďom bude niečo vyvlastnené. Keby išlo o ich pozemky, vraveli by inak.
U týchto komentátorov ani nejde o efektivitu a význam stavby. Ide o to, že to navrhol ich miláčik Tarabs, a slniečkári dostali pomeroch. Stačí si prejsť tie komentáre. A že ich ešte bude.
Odporúčame