Putin vraždí Slovanov za pomoci islamistov a kórejčanov. Fico mu za to ide poďakovať podaním ruky.
Putin vraždí Slovanov za pomoci islamistov a kórejčanov. Fico mu za to ide poďakovať podaním ruky.
Len vy ste už zabudli, že v Červenej armáde nebojovali len Rusi. Aj tu je vidieť, ako vám ruská propaganda zatemnila myseľ.
A preto obdivuješ komunistov Fica s Blahu. Aspoň neklam komouš.
Ale Orbána si chválil, keď prijal Netanjahua.
To komunisti píšete už desiatky rokov
Akurát, že je pravý opak Štefánika. Aj Hitler bol úspešný politík a vieme ako dopadol.
Baví sa kde kto navzájom. Tvoj kamarát zo smeru napísal že budúci, tak neplač.
Zasa diskutuješ pod dvomi nickmi gougou?
Si duševný chudák. Ako každý člen strany Smer.
Zasa len budúci? A kedy bude reálny?
A zároveň podporiť ďalšie zabíjanie.
Aj Tiso a Duce si podávali ruky s Hitlerom. Vieme ako skončili.
Nereagujme na neho. On je chorý.
Zasa nie si schopný odpovedať.
Vy.rať sa na neho. Už je psychicky v koncoch.
Si to napísal asi tisíc krát. Dosť trápne. Proti čomu sa máme dať očkovať, keď sa covid teraz vo veľkom nešíri? Ani raz si nebol schopný na túto otázku odpovedať.
Šíri sa teraz vo veľkom covid?
Oni sú sfanatizovaní.
Tieto tvoje trápne detinské príspevky len dokazujú, ako ste antivaxetri inteligenčne obmedzení.
Podľa príspevkov to berie viac teba.
Odporúčame