Ktorá skupina v tom má jasno a od ktorej skupiny žiadate názory? Z obsahu blogu to nie je zrejmé.
A čo sa týka ruskej agresie. Nie že Rusko nemuselo zaútočiť na Ukrajinu, ono nemalo na ňu zaútočiť. Vždy sú aj iné riešenia problémov.
Ktorá skupina v tom má jasno a od ktorej skupiny žiadate názory? Z obsahu blogu to nie je zrejmé.
A čo sa týka ruskej agresie. Nie že Rusko nemuselo zaútočiť na Ukrajinu, ono nemalo na ňu zaútočiť. Vždy sú aj iné riešenia problémov.
Nestotožňujte v podpore ruskej agresie Fica s občanmi Slovenska. Podpora vojny je to najhoršie, či politík môže spraviť a nemá na a to mandát od občanov. Preto aj väčšina Slovákov oceňuje postoj pobaltských štátov.
Zdá sa, že nespokojný si ty. A riadne zakomplexovaný.
Bombica obhajujú len takí, ako je on. Skrývajú to za slobodu prejavu.
Logika miestnych dezolé: je potrebné aby to SAV otestovala, ale my im aj tak neveríme a nebudeme to akceptovať. No čo už.
Tak potom prečo chceš aby to otestovali? To nemá logiku.
Nižšie som sa to a opýtal, či budeš rešpektovať závery SAV, ak Kotlár nie. Prečo neodpovedáš?
Budeš rešpektovať závery SAV, aj keď Kotlár nie?
Rozumní už prijali vyjadrenia vedcov a lekárov.
Kotlár povedal, že to aj tak nebude rešpektovať. Potom čo dedič?
Vy falošní národniari ste žumpa, keď sa už tak vyjadrujete. Tá neschopná ženská len šikanuje svojich podriadených.
A pred ním Srebrenica
Rovnako ako Rusko, Kórea, Čína, Irán. Ale len EU na účely obrany.
Skús si pozrieť chronológiu.
A čilo na to naši rusofili? Nejde o denacifikáciu?
A keď východ, tak konflikt ihneď skončí, však?
Tolerancia k ruskej agresii na Ukrajine vedie k ďalším konfliktom. Zisk, išlo o precedens a tolerancia niektorých politikov k vojne na Ukrajine prináša ďalšie konflikty.
Odporúčame