Tieto sprostosti a bludy na mňa neplatia.
Tieto sprostosti a bludy na mňa neplatia.
Prečo chodíš k lekárom, keď im neveríš?
Tie vaše "fakty".
Dostávajú plat za liečenie a záchranu životov. A vy blázni pod vedením Kotlára in hádžete polená pod nohy.
Zanalyzujú a čo. Opäť budete spochybňovať.
Ale podľa smeráckych dezolé "praudu" má Kotlár.
Veď tebe vadí, že smerácke svine môžu všetko.
400 lekárov nie sú podľa teba odborníci. Ale jeden ortopéd je. Vám niektorým to už riadne prepína.
Ty si isto väčší odborník, ako tí lekári.
Písali? V dezinfo médiách.
Veď vám to bude Smeráci o chvíľu zatrhmuté robiť si čo chcete. Po najbližších voľbách.
Smerákom zasa niečo nevyšlo.
Sranda, že o tom píšete vy dvaja, starí mládenci bez manželiek.
Odkiaľ vieš, že tam sa dá zohnať permanentka? Aha. Osobná skúsenosť.
To máte členovia Smeru stranícku úlohu takto obhajovať to zdieranie?
Si priveľmi mladý aby si si pamätal. Tak to robil Mečiar.
Ale včera si sa spravil, keď si ho videl v mokrom tričku.
Mladí Rusi zomierajú na cudzom území a uchýli zo Smeru to idú s Putinom oslavovať. Mnohí z tých, čítam budú pochodovať budú za pár mesiacov mŕtvi.
Pripravujú si pôdu pre útek po najbližších voľbách. Nikde inde ako v Rusku ich neprijmú.
Odporúčame