Ani neonacizmus je na vzostupe. Aj naši vládni politici podporujú neonacistu Bombica. Niektorí sa klaňajú Tisovi.
Ani neonacizmus je na vzostupe. Aj naši vládni politici podporujú neonacistu Bombica. Niektorí sa klaňajú Tisovi.
Takže čo bude nové od 9. mája po tej likvidácii liberalizmu?
Ešteže Rusi v tej vojne nezomierajú.
Zjavne ti uniklo, že hajlujúci nacista má podporu práve v strane Smer.
Tu nejde o oslavu porážky nacizmu, ale o oslavu a podporu ruskej agresie na Ukrajine.
Lebo kolaborujú s nepriateľom. Tak nás nazvali Rusi. A vy tvrdíte, že EU je vo vojne s Ruskom. Takže Slovensko je členom EU, ergo podľa vás aj vo vojne s Ruskom.
Veď môžeš voľne cestovať. Nikto ťa tu nedrží ako za komančov.
Odpoviem za neho. Napríklad mne na daňovej úľave.
To je podľa neho branie.
To je v poriadku. Ale prečo potom rozdali sebe, dôchodcom...?
Hlavne, že ona je v tom hnusnom Nemecku
Ty nepodnikáš však? Síce ani ja, ale nebudem tieto nezmyselné dane obhajovať. Stačí, že mi zrušili daňovú úľavu na dieťa. A vy Ficiny tlieskajte ďalej.
Socializmus chcú voliči Fica nie jeho kritici. Spamätajte sa.
Prepáč, nechcel som opisovať - nižšie. Až potom som si všimol tvoj príspevok.
Áno, žralok na suchu a lev vo vode.
Ak keď ťa ten sused napadne?
Čo to trepeš?
Odporúčame